Bimser’den elektronik belge akışı toplantısı

 • BThaber
 • Bilişim dünyasının uzmanları 27 Eylül Cuma günü elektronik belge akışı üzerinde konuşmak üzere Bimser Çözüm’ün gerçekleştireceği toplantıda Harbiye ICC İstanbul Kongre Merkezi’ nde buluşacaklar.

  eBA tanıtım günleri

  27 Eylül’de Harbiye ICC İstanbul Kongre Merkezi’ nde gerçekleştirilecek toplantıda katılımcılar elektronik belge akışı ile ilgili gelişmeleri konuşmak için tam gün bir arada olacaklar.

  BİMSER ‘‘eBA iş akışı ve doküman yönetim sistemi’’ ni katılımcılara tüm yönleriyle tanıtacak. Toplantıdaki uzman bilişimci yöneticilerinin bazıları, bu sistemle geliştirdikleri başarılı uygulamalardan örnekler verecekler. Ayrıca eBA ürününe yeni ilave edilen ‘İş Akışı’, ‘Doküman Yönetimi’ ve ‘eBA Capture modülleri’ ürünleriyle ilgili gelişmelerin de toplantıda paylaşılması bekleniyor.

  eBA nedir?
  eBA (Elektronik Belge Akışı) belgelerinizin, süreçlerinizin elektronik ortamda işlem görmesi, onaylanması ve depolanmasını sağlayan kullanışlı bir yönetim karar destek aracıdır. Esnek ve etkili tasarım araçları ile değişik süreçleri kolaylıkla ve kısa sürede elektronik ortama taşınmasını sağlar web tabanlı bir uygulamadır. Mobil cihazlarla süreçlerinizi yönetebilirsiniz. eBA işleri farklı noktalar arasında elektronik olarak dolaştırarak, işletmelerin iş yapma biçimini önemli ölçüde iyileştirir.

  Kaynak: BTHaber