Bimser Synergy CSP - İçerik Servisleri Platformu

Geleceğin

Altyapısı

Yarının teknolojilerini bugünden kullanmaya başlayın.
Bimser Synergy CSP geleceğin altyapısı ile bugününüzü yönetmeyi sağlar. Sürekli gelişim içerisinde güçlü, güvenli ve esnek çözüm modelleri sunar. Dijitaldeki hızlı dönüşümü yakalamanızı sağlar.

Dashboard’un

Yeni Yüzü

İnanılmaz bir dashboard tarafından desteklenen görsel raporlar oluşturun ve bu raporları farklı rollerdeki kullanıcılara farklı bakış açılarından sunun. Etkileşimli görsel raporlara tek bir tıklama ile kullanıcıların verilere erişmelerini kolaylaştırın.

Biraz Fazla Oldu!

Ama üzerine konuşacağımız
çok daha fazla
özellik var.

Ölçeklenebilirliği

Biraz Abarttık!

Gereksiz yere donanıma para harcamayın. İhtiyaç duyduğunuzda Bimser Synergy CSP sizin için büyüsün ve daha az meşgul olduğunda küçülsün. Korkmayın! Büyürken, süreçlerinize ve belgelerinize kesintisiz olarak erişebileceksiniz.

Video için tıklayınız ->

Oyunun Kurallarını Siz Koyun!

Kural Motorları ile form ya da akış kurallarını hızlıca tasarlayın. Hatta form üzerindeki tüm kuralları kodsuz işletin. Kurallar hem sunucu tarafında hem de istemci tarafında çalışabilirler.

Güvenli, Daha Güvenli, Çok Daha Güvenli!

Bimser Synergy CSP  çok faktörlü kimlik doğrulama (Multi Factor Authentication – MFA) ile tüm şirket içi süreç ve bulut verilerinizi güvenceye alın.
Video için tıklayınız ->

Bimser Synergy CSP, Çok İnsan!

Tek bir çözümle global hizmet verebilmeniz için çoklu dili destekler. Sadece İngilizce ve Türkçe değil, istediğiniz dilde…

Her Şirkete Uygun Bir

Bimser Synergy CSP Var!

Esnek ve çok yönlü çözümleriyle, küçük işletmelerden çok uluslu işletmelere kısacası tüm iş boyutlarına uygundur. İşletmenize uygun lisanslama modelini seçin ve hemen tasarlamaya başlayın.

Üretkenliğinizi yükseltin!

Bugün başlayın ve içeriğinizi, iş akışınızı geliştirin.

Sık Sorulan Sorular

Kurulum yöntemleri nelerdir?

Synergy CSP kurulum yöntemi olarak birçok seçenek sunmaktadır.

Cloud | Private Cloud | On-Prem | Hybrid

Kullanılan teknolojiler nelerdir?

Synergy CSP .NetCore ve Microservis altyapısı ile, Docker Container mimarisini kullanan bir platformdur. Arayüzde React Redux kütüphanesi kullanılmış olup ölçeklenebilirlik tarafında ise K8S (Kubernetes) ve Akka Framework kullanılmıştır. Ayrıca RPA (Robotic Process Automation), ML (Machine Learning), AI (Artificial Intelligence) ile uygulama akıllı hale getirilmiştir.

eBA – Synergy CSP geçişi mevcut müşteriler için nasıl olacak?

Mevcut tasarlanmış formlar ve akışlar büyük ölçüde “eBA – Synergy CSP Migration Tool” aracılığı ile Synergy CSP platformuna aktarılacaktır.

Geliştirme yapabilmek için gerekli yetenekler nelerdir?

Synergy CSP Platformunda kural motoru sayesinde birçok işlem koda ihtiyaç olmadan yapılabilmektedir. Bunun yanında Synergy CSP Low-Code Platform olması sayesinde temel seviyede .Net ve SQL bilmek yeterlidir.

Synergy CSP hangi alanlarda bizlere çözüm sunar?

Synergy CSP Dijital Dönüşüm aracı olması sayesinde iş akışı ve doküman yönetimi çözümü sunmasının yanında, görsel raporlama (BI – Dashboard), belge yönetimi (EBYS), Capture (Sayısallaştırma)  gibi alanlarda da çözümler sunar.

Synergy CSP mobil kullanıma uygun mudur?

Synergy CSP, IOS ve Android Native Mobil uygulaması ile tüm kullanıcılara Responsive ve Native Form aracılığı ile konforlu kullanım sunar. Üstelik mobil cihazlar için ayrı bir form/view tasarlamaya gerek kalmaz, Synergy CSP tasarlanmış formların Web Forms / Native Forms olarak çıktısını üretir. Ayrıca mobil tarayıcılar üzerinden de Responsive olarak kullanılabilir.

Synergy CSP için uç kullanıcı/geliştiricilere bir kurulum ihtiyacı var mı?

Synergy CSP Pure Web Uygulamasıdır. Bu sayede gerek uç kullanıcı gerekse geliştiricilere ek bir uygulama kurma ihtiyacı olmaz. Kullanım ve Form/Akış geliştirme işlemleri web tarayıcılar üzerinden gerçekleştirilmektedir.