Bimser Tüm Birimleriyle 2020’ye Hazır

Bimser olarak her yıl olduğu gibi 2019’da da hedeflerimizi başarıyla gerçekleştirdik. 21 yıllık tecrübemizle geliştirdiğimiz ürünlerimizle ve ilk günkü heyecanımızla müşterilerimize değer katmaya devam ediyoruz.

En güncel teknolojiyi sürekli takip ediyoruz ve bu teknolojileri yazılım geliştirme tekniklerimizde ve ürünlerimizde kullanabilmek için sürekli bir ar-ge faaliyeti içerisindeyiz ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz. Bu yıl yeni ürünümüz Synergy Platformumuzun en temel bileşeni olan Content Services Platform (CSP) lansmanını birbirinden değerli bine yakın katılımcıya gururla sunduk. Müşteri beklentilerini dikkate alarak yeni baştan geliştirdiğimiz ve cloud native olan Bimser Synergy ürünümüzü en güncel bulut teknolojilerinden Kubernetes ve Microservice mimarilerine göre geliştirdik. Frontend’de React ve Backend’de DotNetCore altyapı ve teknolojilerini kullanan Bimser Synergy sunduğu özellikler ve keyifli kullanımı ile büyük beğeni topladı. Yurtdışı pazarı beklentileri de düşünülerek geliştirdiğimiz yeni ürünümüzü rekabetçi bir dünya ürünü yapma motivasyonu ile 2020’de yaygınlaştırmaya devam edeceğiz. Bu yıl global bir marka olma yolunda yeni ürünümüzle ciddi adımlar atacağımıza inanıyoruz.

Yeni ürün geliştirme faaliyetlerimizin yanısıra bu yıl danışmanlık ve proje yönetimi olarak ciddi bir özveri ile birbirinden değerli 320 yurtiçi/yurtdışı proje tamamladık. Destek ekibi olarak 54.000 destek talebini büyük bir hassasiyetle ele alarak %95 e varan müşteri memnuniyeti ile kapattık. Yazılım geliştirme süreçlerinde uluslararası bir standart olan ISO 15504 SPICE-2 standartlarını sağlayarak ürünlerimizin 7 yeni versiyonunu çıkardık ve geliştirmenin her aşamasında test ekibimiz beş farklı test metodu ile versiyonları hassasiyetle test etti.

Yeni ürünümüzün adı gibi sinerjisiyle ve yüksek özverili çalışmasıyla, kaliteli ürünleri ve nitelikli hizmeti müşterilerine sunmayı gaye edinmiş yazılım ar-ge, destek, danışmanlık, proje yönetimi, satış ve diğer tüm birimleriyle Bimser 2020’ye hazır.

Dr. Bilal USLU, Ph.D.

Ürün ve Hizmetler Direktörü