Sorunlarınızı En Hızlı Şekilde Çözüme Kavuşturalım!

Öne Çıkan Özellikler

Güçlü Arayüz Çarpıcı UX
Güçlü ama basit arayüzü ile işinize uygun her türlü iş akışını oluşturabilirsiniz. Bimser Synergy, hızlı form oluşturabilmeniz için size onlarca bileşen sağlar. İstediğiniz her şey, tam da ihtiyacınız olan yerde! Siz sadece sürükleyip, bırakın. Çarpıcı UX yeteneği ile kullanıcı sadakatini artırın, arayüzde kaybolmayın.
Low Code Platform
Son teknolojiyi Bimser Synergy’nin eşsiz kullanım kolaylığıyla bir araya getiren, gerçek low code platformu ile tanışın. Artık siz de bir developer olabilirsiniz, üstelik kod bilmenize gerek yok! İleri düzey geliştirici imkanları da elinizin altında.
Hızlı Kurulum
Kurulum güçlüğü olmadan, Bimser Synergy Platformunu şimdi kullanmaya başlayın. İstediğiniz ortamda! Cloud | Private Cloud | On-Prem | Hibrit
İşbirliği ve Ortak çalışma için üretilmiştir!
Tüm iş süreçlerinizi tek bir noktadan paydaşlarla etkileşimli olarak yönetin. Takım çalışması ile ortak proje geliştirin.
Sizi Tanıyan Arama Motoru
Milyonlarca veri içerisinde kaybolmayın. Arama motorunun size önerileri ile aradığınız veriyi hızlıca bulun.
Belgelerin Yaşam Döngüsünü Yönetin
Basit bir şekilde dokümanı oluşturun, kategorilere ayırın, etiketleyin, teslim edin veya paylaşın, gözden geçirin ve rapor edin, arşivleyin ya da imha edin
Tüm Cihazlarınızdan Erişilebilir
Tüm uygulamalarınıza her yerden ve tüm cihazlarınızdan erişin. Üstelik, güçlü ve kolay IDE ile birkaç dakika içinde native mobil uygulamalar oluşturabilirsiniz. Kullandığı teknolojisi ile düşük bant genişliklerinde bile yüksek performans alabilirsiniz.
Her Yerden Her Veriye Ulaşın
Tüm iş süreçlerinizi tek bir noktadan paydaşlarla etkileşimli olarak yönetin. Takım çalışması ile ortak proje geliştirin.
Kurumsal İçeriğinize Zeka (AI) Getirin
Bimser Synergy kapsamında kullanılan Machine Learning, Deep Learning, RPA ve Data Mining algoritmalarıyla kurumsal içeriğinizin IQ’sunu yükseltebilirsiniz. Robotlarımız sizin için çalışsın. Sizin adınıza karar verebilir veya size önerilerde bulunabilirler. Belgelerinizi gruplandırmak zor gelmiyor mu? Bırakın robotlar sizin için yapsın.
Dashboard’un Yeni Yüzü
İnanılmaz bir dashboard tarafından desteklenen görsel raporlar oluşturun ve bu raporları farklı rollerdeki kullanıcılara farklı bakış açılarından sunun. Etkileşimli görsel raporlara tek bir tıklama ile kullanıcıların verilere erişmelerini kolaylaştırın.
CSP
QDMS
eBA
BEAM
Ensemble
QGRC