Kriz Dönemlerinde Varlık Yönetimi ile Sağlanabilecek Faydalar

  • Varlık Yönetimi

Kurumsal Varlık Yönetiminden işletmenizdeki üretim, mühendislik, finans, denetim gibi ilgili iş birimlerinin faydalanmasını sağlayın, sistemden QR kodlar oluşturun. Tesis genelinde reaktiften proaktif otomasyona geçin. Üretim varlıklarını yaşam döngüleri boyunca yönetin.

  •  Bakım Yönetimi

Bakım faaliyetlerini optimize edin: bakım prosedürleri oluşturun. Bakım çalışmalarını planlayın ve yönetin. Kayıt çalışmaları yapıldı mı, doğru yedek parçalar kullanıldı mı? MES sistemi ve ERP ile entegre bir BEAM tüm varlıklar için eksiksiz bir yaşam döngüsü geçmişi oluşturur.

  • İş Üretkenliği Yönetimi

Arızalara tepkiyi hızlandırın. Onarım işlerini yönetin. Prosedürleri uygulayın. İş talepleri ve İş emirleri kayıtlarının Android & IOS Mobil Uygulamalar ile girin, böylelikle denetim raporları için vakit kaybetmeyin sistemin QR kodla tarihçe raporu getirmesini sağlayın.

  • Envanter Yönetimi

Malzeme stok seviyelerini yönetin, Alet-Takım ömrünü izleyin. Süreçte kullanılan malzeme, kaynak ve araçları planlayın, takip edin. Ayrıntılı araç geçmişleri geliştirin. Envanter kullanımı ve bakımı ile ilgili daha iyi kararlar verin.

  • Enerji Tüketim Yönetimi

Enerji ve kaynak tüketimini kaydedin. Enerjinizin nereye gittiğini bilin. Enerji kayıplarını azaltın.