Sorunlarınızı En Hızlı Şekilde Çözüme Kavuşturalım!
Çözüm Ara

Bimser Ekosistemiyle Beraber Büyümeye Devam Ediyor…

Bimser Ekosistemiyle Beraber Büyümeye Devam Ediyor…

Bimser Ekosistemiyle Beraber Büyümeye Devam Ediyor…

Bimser iş birliği yaptığı çözüm ortaklarıyla beraber bir ekosistem oluşturmuştur. Bu ekosistem büyümeye, müşterilerimizde başarılı projeler gerçekleştirmeye devam ediyor.

Toplamda  100’e yakın farklı firma ile iş birliği yapmaktayız. Ekosistemde IT odaklı şirketler, IoT/IIoT şirketleri ve Süreç, Kalite, Risk, TPM, Dijital Dönüşüm gibi hem Bimser ürünlerine odaklanmış hem de tamamlayıcı ürün/hizmetleri sağlayan şirketler bulunmaktadır. Bununla müşterimize bütünsel çözümler sağlayabilen bir yapı oluşmuştur. Ayrıca Çözüm Ortaklarımızın yaklaşık 50 tanesinin kadrosunda Bimser ürünleri konusunda eğitim ve sınavı geçerek akreditasyonu tamamlamış çözüm uzmanları yer almaktadır.

Toplamda ekosistemde 2019 yılı içerisinde çözüm ortaklarımızla 100 e yakın lisans projesi gerçekleştirilmiştir. Bu projelerin bir kısmında, çözüm ortaklarımız satış sürecinden başlayıp implementayson ve satış sonrası destek çalışmalarında aktif olarak yer alarak uçtan uca tüm süreçte müşterilerimiz için katma değer oluşturmaktadır. Müşterilerimiz açısından değerlendirildiğinde faklı bölgelerde yer alan çözüm ortaklarımız, kendilerine yakın noktalarda ve daha sık temas ederek destek sağlamaktadır.

Çözüm Ortaklarımız ayrıca eBA İş Akışı ve Doküman Yönetimi yazılımımız üzeride, çözüm ve/veya süreç geliştirilmesi konusunda da aktif olarak müşterilerimize destek vermektedirler.

Burada uzun süreli çalışmalarla kazanılan deneyimle beraber, çözüm ortaklarımız sektörel bazda ya da çözüm konusu bazında uzmanlaşmıştır. Bu kapsamda eBA üzerinde Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi, KVKK, Sözleşme Yönetimi, Değişiklik Yönetimi, Ana Veri Yönetimi, İK Süreçleri, E-Fatura gibi konularda çözümler geliştirmişlerdir. Oluşan bu çözümlerle müşterimiz deneyimli kaynaklardan çözümlere ulaşabilmektedir.

Bimser olarak yurt dışında da çözüm ortaklarımızla beraber faaliyetler gösteriyoruz. Yurt dışındaki ofislerimiz bulundukları bölgelerde aktif olarak çözüm ortağı ve müşteri kazandırmak için çalışmaktadırlar. Bununla beraber, Bimser merkez ofisinde bulunduğumuz coğrafyaya yakın bölgelerde (Avrupa, Türki Cumhuriyetler ve Ortadoğu) çalışmalar yürütmekteyiz.  2019 yılında Türkiye deki bazı çözüm ortaklarımız bu bölgelerde projeler yaparak yazılım ihracatı gerçekleştirdiler. Belirlenen bölgelerde de özellikle Dubai, Baku, Katar’ da yerel çözüm ortaklarımız bulunmaktadır.

Bu çözüm ortaklarıyla 2019 yılınca Dubai ve Saudi Arabistan da yeni satışlarla projeler alınmıştır.

Ekosistemde oluşturulan iş hacmi bir önceki seneye göre %50 oranında büyümüştür.
2019 yılında toplam lisans satışlarının yaklaşık %35’i Çözüm Ortakları tarafından yapılmıştır.
40 Farklı Çözüm Ortağı ile yeni lisans satışı yapılmıştır.
Çözüm Ortaklarımız 250 müşterimize satış sonrası hizmetler için 1. Seviye destek vermektedir.
Çözüm Ortaklarımıza danışmanlık tarafında-teknik tarafta 11 farklı eğitim verilmiştir, toplamda 215 kişilik katılım olmuştur.
2019 yılında Çözüm Ortaklarımız 91 farklı projenin implementasyonunu tamamlamıştır.
Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayımlanmayacaktır.Zorunlu alanlar * ile gösterilmiştir.

CSP
QDMS
eBA
BEAM
Ensemble
QGRC