Sorunlarınızı En Hızlı Şekilde Çözüme Kavuşturalım!
Çözüm Ara
Bimser Synergy Low Code Platform

Yeni Nesil İçerik Servisleri Platformu

Yeni nesil sıfatını hak edecek kadar güçlü ilk İçerik Servisleri Platformu karşınızda!

Image
Image link

Bimser Synergy Low Code Platform, dijital dönüşümü destekleyen, doküman yönetimi, iş akışı yönetimi, belge yönetimi ve back-office süreçlerini kapsayan entegre ve bulut tabanlı bir içerik servisleri platformudur. Tüm cihazlar ve işletim sistemleri için tasarlanan Bimser Synergy ile kolayca iş akışlarınızı çizin, formlarınızı tanımlayın ve süreçlerinizi etkin ve verimli şekilde yönetin. Dahası SAP, Office 365, Oracle, Microsoft Dynamics, Netsis, Nebim, Micro, Logo, Salesforce, Acumatica, Sage gibi uygulamalar ile tam entegrasyon. Bütünleşik iş zekası ile akıllı analizler yapın. Siz de hemen başlayın, üretkenliğinizi arttırın.

Bimser Synergy

Geleceğin Altyapısı

Yarının teknolojilerini bugünden kullanmaya başlayın. Bimser Synergy Low Code Platform geleceğin altyapısı ile bugününüzü yönetmeyi sağlar. Sürekli gelişim içerisinde güçlü, güvenli ve esnek çözüm modelleri sunar. Dijitaldeki hızlı dönüşümü yakalamanızı sağlar.
Güçlü Arayüz Çarpıcı UX
Bimser Çözüm

Güçlü Arayüz Çarpıcı UX

Güçlü ama basit arayüzü ile işinize uygun her türlü iş akışını oluşturabilirsiniz. Bimser Synergy, hızlı form oluşturabilmeniz için size onlarca bileşen sağlar. İstediğiniz her şey tam da ihtiyacınız olan yerde! Siz sadece sürükleyip, bırakın. Çarpıcı UX yeteneği ile kullanıcı sadakatini artırın, arayüzde kaybolmayın.

Image
Low Code Platform
Bimser Çözüm

Low Code Platform

Son teknolojiyi Bimser Synergy’nin eşsiz kullanım kolaylığıyla bir araya getiren, gerçek low code platformu ile tanışın. Artık siz de bir developer olabilirsiniz, üstelik kod bilmenize gerek yok! İleri düzey geliştirici imkanları da elinizin altında.

Image
Hızlı Kurulum
Bimser Çözüm

Hızlı Kurulum

Kurulum güçlüğü olmadan, Bimser Synergy Platformunu şimdi kullanmaya başlayın.
İstediğiniz ortamda!
Cloud | Private Cloud | On-Prem | Hibrit

Image
İşbirliği ve Ortak Çalışma
Bimser Çözüm

İşbirliği ve Ortak Çalışma

Tüm iş süreçlerinizi tek bir noktadan paydaşlarla etkileşimli olarak yönetin. Takım çalışması ile ortak proje geliştirin.

Image
Belgelerin Yaşam Döngüsü Yönetimi
Bimser Çözüm

Belgelerin Yaşam Döngüsü Yönetimi

Basit bir şekilde dokümanı oluşturun, kategorilere ayırın, etiketleyin, teslim edin veya paylaşın, gözden geçirin ve rapor edin, arşivleyin ya da imha edin.

Image
Sizi Tanıyan Arama Motoru
Bimser Çözüm

Sizi Tanıyan Arama Motoru

Milyonlarca veri içerisinde kaybolmayın. Arama motorunun size önerileri ile aradığınız veriyi hızlıca bulun.

Image
Tüm Cihazlarınızdan Erişilebilir
Bimser Çözüm

Tüm Cihazlarınızdan Erişilebilir

Tüm uygulamalarınıza her yerden ve tüm cihazlarınızdan erişin. Üstelik, güçlü ve kolay IDE ile birkaç dakika içinde native mobil uygulamalar oluşturabilirsiniz.
Kullandığı teknolojisi ile düşük bant genişliklerinde bile yüksek performans alabilirsiniz.

Image
Her Yerden Her Veriye Ulaşın
Bimser Çözüm

Her Yerden Her Veriye Ulaşın

Verilerinizi daha akıllı hale getirin. Kurumsal dokümanlarınızın, belgelerinizin alınmasından, kaydedilmesinden, onaylanmasına ve hatta arşivlenmesine kadar her adımı kolaylaştırın ve otomatikleştirin. Ayrıca, kurumsal uygulamalarınızla kolayca entegre olabilir ve belge ve bilgileri tek bir platformda paylaşabilirsiniz.

Image
Kurumsal İçeriğinize Zeka (AI) Getirin
Bimser Çözüm

Kurumsal İçeriğinize Zeka (AI) Getirin

Bimser Synergy kapsamında kullanılan Machine Learning, Deep Learning, RPA ve Data Mining algoritmalarıyla kurumsal içeriğinizin IQ’sunu yükseltebilirsiniz.
Robotlarımız sizin için çalışsın. Sizin adınıza karar verebilir veya size önerilerde bulunabilirler.
Belgelerinizi gruplandırmak zor gelmiyor mu? Bırakın robotlar sizin için yapsın.

Sayılarla Synergy

Dijitalleşen Müşteri

70+

Toplam Kullanıcı

30K+

Yıllık Getiri/Tasarruf

$30K+

Proje/Uygulama

200+

Ortalama Verimlilik

%72

Veri Güvenliğinizi Arttırın!

Bimser Synergy Low Code Platform çok faktörlü kimlik doğrulama (Multi Factor Authentication – MFA) ile tüm şirket içi süreç ve bulut verilerinizi güvenceye alın.

Oyunun Kurallarını Siz Koyun!

Kural Motorları ile form ya da akış kurallarını hızlıca tasarlayın. Hatta form üzerindeki tüm kuralları kodsuz işletin. Kurallar hem sunucu tarafında hem de istemci tarafında çalışabilirler.

İstediğiniz Dilde Kullanın!

Tek bir çözümle global hizmet verebilmeniz için çoklu dili destekler. Sadece İngilizce ve Türkçe değil, istediğiniz dilde kullanın.

Synergy

Teknoloji ve Yenilikler

Image link
AI /Code Refactoring
Synergy LowCode Platform, yapay zeka ile daha akıllı. Artık, ChatGPT desteğiyle kodlarınızın yeniden yapılandırılması mümkün. Bu özellik sayesinde hatalı, eksik veya gereksiz kodlarınız yapay zeka tarafından kontrol edilir ve düzeltilir. Üstelik bunu açıklamalar ile yapabiliyor. Hangi kodu neden düzelttiğini, neden değiştirdiğini açıklamaları ile sunuyor. Bunun yanında kod yazma işini sizin yerinize de yapabilir. Siz sadece metin olarak ifade edin, gerisini Synergy yapay zeka halletsin. İstediğiniz kodu saniyeler içinde tamamlayarak size sunsun.
Image link
Yeni Arayüz (Dashboard)
Synergy Low Code Platform, yeni başlangıç arayüzü sayesinde artık daha görsel ve daha işlevsel. Başlangıç arayüzünde yapılan değişiklik ile artık kullanıcının sık kullandığı uygulamalar ana ekrandan ulaşılabilir olmakta. Aynı zamanda kullanıcılar bekleyen onaylarına, başlattığı, devam eden işlerinin sayısına ve bunların detayına başlangıç arayüzünden görsel olarak ulaşabilmektedir. Dğer yandan şirket tarafından yapılan duyurulara ve son kullandığı dokümanlara da aynı arayüzden ulaşabilmektedir. Böylece farklı alanlara gitmeden tek ekrandan tüm işlemlerini rahatlıkla yapabilmektedir.
Image link
Elektronik/Mobil İmza
Synergy Low Code Platform ‘ye Elektronik/Mobil İmza özelliği kazandırılmıştır. Tamamen Bimser tarafından geliştirilen bu altyapısı sayesinde Synergy Low Code Platform üzerindeki tüm dokümanlara Elektronik/Mobil İmza atılabilmektedir. Böylece dokümanlar resmi belge niteliğine dönüştürülebilmektedir. Aynı zamanda kullanıcılar sisteme Elektronik/Mobil İmzaları ile login olabilmekte ve onayında bekleyen dokümanı imzalayabilirler.
Image link
IDE yeni tasarım düzeni
Syenrgy Low Code Platform yeni tasarım düzeni sayesinde form tasarımı daha esnek ve rahat yapılabilmektedir. Geliştiriciler yeni tasarım düzeni ile formlarını satır ve kolon düzenlemeleri yaparak geliştirebilmekte ve istekidleri nesneleri bu alanlara yerleştirebilmekteler. Form tasarlanırken istenildiği kadar bölüme ayrılabilir ve nesne düzenlemesi otomatik yapılabilir. Böylece nesneler bu bölümler içerisinde birbirlerinden bağımsız ve çözünürlüğe göre otomatik şekil alabilmekteler.
Image link
Proje Export/Import
Synergy Low Code Platform gelişmeye ve güncellenmeye devam ediyor. Süreç geliştiricileri yeni Proje Export/Import özelliği sayesinde projelerini farklı ortamlara rahatlıkla gönderebilmekteler. Test ortamında geliştirilen bir proje tek işlem ile canlı ortama aktarılabilmekte, sistem import wizard sayesinde projenin tüm parametre ve gereksinimleri ayarlanabilmektedir. Böylece projeler tekrar tasarım ve ayarlama gereksinimi kalmadan farklı ortamlara taşınabilmektedir.
Image link
Synergy Doküman Aktarım Aracı
Synergy LowCode Platform’un doküman aktarım aracı sayesinde, mevcut doküman arşivinizi toplu bir şekilde Synergy doküman yönetim sistemine aktarabilirsiniz. Üstelik Synergy, tüm dokümanları metadata bilgileri ile birlikte aktarabilme özelliği de sunmakta. Bu sayede, Synergy Doküman Yönetimi içinde tüm arşivinizi etkili bir şekilde yönetebilir, metadata bilgilerinden yararlanarak hızla istediğiniz dokümanı bulabilir, dokümanlarınızı düzenleyebilir ve onay mekanizmasına dahil ederek arşivinizi güncel tutabilirsiniz.
Bimser Synergy Low Code Platform

Sıkça Sorulan Sorular

Synergy kurulum yöntemi olarak birçok seçenek sunmaktadır.
Cloud | Private Cloud | On-Prem | Hybrid

Synergy Low Code Platform, .NetCore ve Microservices altyapısı ile Docker Container mimarisini kullanan bir platformdur. Arayüzde React Redux kütüphanesi kullanılmış olup, ölçeklenebilirlik tarafında ise K8S (Kubernetes) ve Akka Framework kullanılmıştır. Ayrıca RPA (Robotic Process Automation), ML (Machine Learning), AI (Artificial Intelligence) ile uygulama akıllı hale getirilmiştir.

Synergy Platformu’nda kural motoru sayesinde birçok işlem koda ihtiyaç olmadan yapılabilmektedir. Bunun yanında Synergy Low-Code Platform olması sayesinde temel seviyede .Net ve SQL bilmek yeterlidir.

Synergy Dijital Dönüşüm aracı olması sayesinde iş akışı ve doküman yönetimi çözümü sunmasının yanında, grafiksel raporlama (BI – Dashboard), belge yönetimi (EBYS), Capture (Sayısallaştırma) gibi alanlarda da çözümler sunar.

Synergy Low Code Platform, IOS ve Android Native Mobil uygulaması ile tüm kullanıcılara Responsive ve Native Form aracılığı ile konforlu kullanım sunar. Üstelik mobil cihazlar için ayrı bir form/view tasarlamaya gerek kalmaz. Synergy Low Code Platform tasarlanmış formların Web Forms / Native Forms olarak çıktısını üretir. Ayrıca mobil tarayıcılar üzerinden de Responsive olarak kullanılabilir.

Synergy Pure Web uygulamasıdır. Bu sayede gerek uç kullanıcı gerekse geliştiricilere ek bir uygulama kurma ihtiyacı olmaz. Kullanım ve form/akış geliştirme işlemleri web tarayıcılar üzerinden gerçekleştirilmektedir.

CSP
QDMS
eBA
BEAM
Ensemble
QGRC