Sorunlarınızı En Hızlı Şekilde Çözüme Kavuşturalım!
Çözüm Ara

Hakkımızda

Bimser Hakkında

1998 yılında kurulan BİMSER, bilgi teknolojileri alanında yazılım çözümleri üretmek üzere bir araya gelen kişilerle yolculuğuna başladı.

BİMSER, uzun yıllardan beri farklı ölçekteki ve sektördeki firmalara yönelik olan yazılım paketlerinden, üzerinde çeşitli iş uygulamalarının tasarlanabileceği tam bir çözüm geliştirme platformuna kadar, birbiriyle ve başka ürünlerle entegre çalışabilen, geniş bir ürün yelpazesini kullanıcılarına sunmaktadır.  BİMSER’in yazılım ürünleri, bugün Türkiye’nin 1800’den fazla seçkin şirketinde, milyonu aşkın profesyoneller tarafından kullanılıyor; sağladığı verimlilik ile bu şirketlere rekabet avantajı ve başarı getiriyor.

BİMSER, yazılımlarını bugüne kadar 33’den fazla ülkeye ihraç etmiştir. Şirketin 2017 yılında hayata geçirdiği New York ve Dubai ofisleri de bu gelişimin devamı niteliğindedir.

Tamamı Türk Mühendisler tarafından geliştirilen Bimser Synergy, eBA, QDMS, BEAM, ENSEMBLE yazılım ürünleriyle Türkiye’deki şirketlerin dijitalleşmesinde ve rekabet güçlerinin artmasında önemli rol oynuyor. Özellikle iş akışı ve doküman yönetimi, süreç ve performans yönetimi, kalite yönetimi, bilgi güvenliği yönetimi, risk yönetimi, bakım yönetimi, varlık ve bilgi teknolojileri yönetimi alanlarında sunduğu çözümler ile sektöründe lider firmaların ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Sertifikalarve Kalite Politikası

Rakamlarla Bimser

0+

Müşteri

0M+

Lisanslı Kullanıcı

0

Çalışan

Şirket Bilgilerimiz

Ticaret Ünvanı: Bimser Çözüm Yazılım Ticaret Anonim Şirketi

Şirket Türü: A.Ş.

Mersis No: 0175008229500010

Adres: Yeniköy Merkez Mah. Vatan Cad. D Blok No:73D İç Kapı No: 305 Başiskele/KOCAELİ

PK: 41275

Vergi Dairesi ve Numarası: Tepecik V.D. 175 042 8594

Ticaret Sicil Memurluğu: Kocaeli

Ticaret Sicil No: 12313

Sicil No: 2013

Sermaye: 23.526.272  Türk Lirası

CSP
QDMS
eBA
BEAM
Ensemble
QGRC