Sorunlarınızı En Hızlı Şekilde Çözüme Kavuşturalım!
Çözüm Ara

BEAM Mobil Uygulamasına Neden İhtiyaç Duyuluyor?

BEAM Mobil Uygulamasına Neden İhtiyaç Duyuluyor?

BEAM Mobil Uygulamasına Neden İhtiyaç Duyuluyor?

Kurumsal Varlık ve Bakım Yönetim

BEAM Kurumsal Varlık ve Bakım Yönetimi yazılımınızın uygulama tarafındaki yetkinlikleri artırmak ve saha ortamında elde edilen verilerin hızlı ve kesintisiz bir biçimde sisteme giriş işlemlerinin yapılabilmesi ve sahada kullanılabilmesi amacı ile geliştirilmiştir.

BEAM Mobile uygulaması ile hareket halindeki bakım teknisyenlerini, stok yönetimi yapmak isteyen ambar sorumlularını veya envanter takibi yapmak isteyen iş kollarının süreçlerini güçlendirmek için geliştirilmiş akıllı telefon ve tabletler üzerinde işlem yapabileceğiniz uygulamamızdır.

Çalışanlar, mobil bir cihazdan iş emirleri oluşturabilir, planlanmış iş emirlerine ve prosedürlere erişebilir, periyodik bakım ve kontrollerini takip edebilir ve tesislerindeki herhangi bir varlık için geçmiş verileri alabilir. Stok seviyeleri kontrol edebilmek gibi birçok fonksiyona sahiptir. Uygulama, hareket halindeyken denetimleri basitleştirir ve varlıkların bakıma ihtiyacı olduğunda hızlı ve doğru bir şekilde işlem yapmamıza olanak sağlar. Teknisyenler her yerde üretken ve bilgili kalabilir. BEAM Mobile ile verileriniz kesintisiz bir şekilde uygulama içerisinde de erişilebilir. Saha yapısının mobile erişme ve internet altyapısını olmadığı yerleşkeler de ise çevrimdışı mod desteği ile verilerin sisteme kazandırılması sağlanır.

BEAM Mobile ile teknisyenler ekipman sorunlarını hızla giderebilir, ilgili belgeleri görüntüleyebilir ve yedek parçaları yönetebilir; böylece çalışma süresini en üst düzeye çıkarır. BEAM uygulamanız için gerekli tüm verilerin sisteme hızlı bir şekilde kazandırılmasını sağlar. Personellerin bulunduğu noktada ekipmanın yanında mı yoksa ne kadar mesafede işlemler yaptığı kontrol edebilir gerekmesi durumda ekipman başında olmadan işlemlere başlamasını engelleyebilirsiniz.

Beam ile
Kazanan Siz Olun!

Mobil Cihazlar Üzerinde İş Emirlerini Hızlı Bir Şekilde Oluşturun, Tamamlayın ve Onaylayın

Varlık ve Bakım Tarihçesine Hızlı Erişim Sağlayın

Günlük Çalışma Saatlerini Kontrol Edin

Veri Girişi için Harcanan Süreyi Kısaltın

İş Emri Tamamlama Sürecinin İyileştirilmesine Olanak Sağlayın

Günlük Çalışma Saatlerini Kontrol Edin

Yedek Parça Envanter Yönetimini Basitleştirin

Bildirimler ile Sürekli Veri Akışı Oluşturun

Sayaç Girişi ve Kestirimci Bakım Faaliyetlerinin Kontrolünü Sağlayın

Mobil Cihazlar Üzerinde İş Emirlerini Hızlı Bir Şekilde Oluşturun, Tamamlayın ve Onaylayın

BEAM Mobile, kullanıcıların güncellemeler yapmasına, varlık geçmişini takip etmesine, görüntü veya belge yüklemesine ve iş emirlerini verimli bir şekilde tamamlamak için yedek parçaları hızlı bir şekilde bulmasına olanak tanır. Bilgiye, kullanıcının mobil cihazı aracılığıyla herhangi bir konumdan erişilebilir. Uygulama, işin sorumluları için gerçek zamanlı bilgiler sağlar, iş taleplerinin onaylanmasına olanak tanır ve bir bakışta operasyonlarınızın net bir resmini verir.

Veri Girişi için Harcanan Süreyi Kısaltın

BEAM Mobile ile varlıkları veya parçaları bir barkod veya QR kodu ile kolayca etiketleyebilirsiniz. Ardından, mobil cihazınızı kullanarak bunları kısa bir süre içinde tarayıp bir iş talebi oluşturabilir, böylece zaman alan ve hataya açık veri girişi ihtiyacını ortadan kaldırabilirsiniz.

Yedek Parça Envanter Yönetimini Basitleştiri

Bakım ekipleri BEAM Mobile ile iş emirlerine bakım sırasında kullanılan yedek parça kaydı yapabilir, stok durumlarını kontrol edebilir gerekirse satın alma sürecini başlatabilir. BEAM Mobile ile bakım yöneticilerinin parça yönetimi stratejilerini geliştirmelerine (min.,max.,güvenli stok seviyesi vb.) yardım ederek verimliliği artırır, maliyetleri düşürür ve teknisyenler parça ararken arıza süresini azaltır.

Varlık ve Bakım Tarihçesine Hızlı Erişim Sağlayın

BEAM Mobile, teknisyenlerin bir tesisteki tüm varlıklarla ilgili geçmiş bakım verilerine erişmesini sağlar. Bu, teknisyenlerinize sorunları hızla gidermeleri ve varlıkları daha hızlı çalışır hale getirmeleri gerektiğinde doğru verileri sağlar. Böylelikle, mobile uygulama ile planlanmamış arıza sürelerini önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olmaktadır.

İş Emri Tamamlama Sürecinin İyileştirilmesine Olanak Sağlayın

Ekipler, iş emirlerini düzenlemek, tamamlamak ve denetimleri tamamlamak için BEAM Mobile’ı kullanarak hızlı bir şekilde işlem yapabilirler ve ekip üyelerini işlerini iyi yapmak için ihtiyaç duydukları bilgilerle süreç içerisinde tutabilir. İş emri modülü ile, ekiplerin iş emirleri oluşturmasına, ardından onarımları ve bakımı her yerden izlemesine ve bu sırada ekipten en yeni güncellemeleri almasına olanak tanır. Sonuç olarak, telefonu veya tablet gelen mesajlar sayesinde sürecin içinde olma zorunda kalmadan tüm operasyonunuzu takip edebilir, iş emri birikiminizi kontrol altına alabilir ve genel süreç verimliliğinizi artırabilirsiniz.

Bildirimler ile Sürekli Veri Akışı Oluşturun

BEAM Mobile, kullanıcı cihazlarına anlık bildirimler gönderebilir ve yeni atanan iş emirlerini bildirebilir. Bu, teknisyenlerin işe hemen daha verimli bir şekilde yanıt verebilmesini sağlar

Günlük Çalışma Saatlerini Kontrol Edin

Beam Mobile uygulaması, teknisyenlerin çalışma saatlerini geriye dönük veya gerçek zamanlı olarak mobil cihazlarından kaydetmelerini sağlar. Bu, zamanın gecikme olmadan gerçek zamanlı olarak raporlanmasını sağlar. Teknisyenler ve bakım yöneticileri, farklı konumlarda çalışırken bile aynı sayfada kontrol edebilirler.

Geliştirilmiş Raporlama Sistemi ile Operasyonlarınızı Otomatikleştirin

Teknik kullanıcılar, BEAM Mobile kullanarak gerçek zamanlı raporlama ile operasyonlarını otomatikleşmesi sağlayabilir. Raporlara ve gösterge tablolarına web uygulaması üzerinden sadece birkaç tıklama ile erişilebilir. Bir yönetici, iş emirlerinden önleyici bakım programlarına ve çok daha fazlasına kadar varlıkları hakkında bilmesi gereken her şeye bir bakışta sahip olur. Ayrıca, bakım verilerinin doğru bir şekilde girildiğine ve güvenli bir şekilde saklandığını bilmek, bir denetimin stresini hafifletmeye yardımcı olabilir. Gerekli raporları kolayca alabilir ve otomasyon sayesinde verilerin doğru, eksiksiz ve ilgili endüstri standartları ve yönetmelikleriyle uyumlu olduğundan emin olabilirsiniz.

Sayaç Girişi ve Kestirimci Bakım Faaliyetlerinin Kontrolünü Sağlayın

Beam Mobile ile, sayaç okumalarını toplamak için tamamen benzersiz bir yenilikçi avantaja sahiptir. Saha gerek kestirimci faaliyet kapsamında gerekse bir sisteme ait okunan değerler BEAM Mobile uygulaması ile okumaların gerçek zamanlı olarak girilmesini olanak sağlar.

HEMEN

TEKLİF AL


  Bize Nereden Ulaştınız?

  Sosyal MedyaGoogle AramasıArkadaş Tavsiyesi


  Yorum Yap

  E-Posta adresiniz yayımlanmayacaktır.Zorunlu alanlar * ile gösterilmiştir.

  CSP
  QDMS
  eBA
  BEAM
  Ensemble
  QGRC