Sorunlarınızı En Hızlı Şekilde Çözüme Kavuşturalım!

Saha Servis Yönetimi Çözümleri

BEAM

Saha Servis Yönetimi Çözümleri

Envanterleri etkili bir şekilde yönetin ve saha servis operasyonlarında görünürlük elde edin.

Her zaman güncel envanter verileri
Envanter verilerinin gerçek zamanlı güncellemesi, servis çalışanlarının yedek parça envanterlerini daha iyi yönetmelerine ve değişim için daha kesin tahminlerle hazırlanmalarına olanak tanır.
Mobil uygulama
Servis teknisyenlerinin ihtiyaç duyduğu tüm veriler gerçek zamanlı modda mevcuttur. Stoklar doğrudan müşteriden alınır ve servis raporu müşteriye yazılabilir ve tüm akışlar gerçek zamanlı senkronize edilir.
Servis anlaşmaları
Yüklenen ürünlerle ilgili tüm bilgiler dahil olmak üzere hizmet sözleşmelerinin yönetimini kolaylaştırın. Bu, sahadaki servis
teknisyenlerine sorunları hızlı ve kalıcı bir şekilde çözmek için iyi bir temel sağlar.
Servis planlama
İç veya dış kaynak meşguliyeti planlama, yönlendirme ve programlama sayesinde, daha fazla servis durumu çok daha verimli bir şekilde işlenebilir.
Varlık tarihçesiyle analiz
Varlık geçmişinin oluşturduğu tarihçe verilerinin analizleri genellikle sorun oluşmadan önce bir şeyin yolunda gitmediğini anlamaya yardımcı olur.

Saha Servis Yönetimi Faydaları

BEAM Saha Servis Yönetimi Çözümü ile satış sonrası saha süreçlerinizi yönetebilir, izleyebilir, esnek ve hızlı bir şekilde raporlayabilir ve müşterilerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz.
Satış sonrası süreçlerin izlenebilirliği, kaydı, raporlanması, diğer süreçler ile bağlantısının kaybolmaması veya kurulması için en kolay ve en verimli yol; süreçlerinize, firmanızın yapısına ve iş yapış şeklinize uygun, yetenekli bir sistem kullanmak olacaktır.
Bu bağlamda BEAM Saha Servis Yönetimi Çözümü; kullanmakta olduğunuz ERP ile entegre çalışabilen, esnek, hızlı, kullanımı kolay, uyarlanabilir güçlü bir platform sunmaktadır
CSP
QDMS
eBA
BEAM
Ensemble
QGRC