EKİBİMİZLE TANIŞIN

SIRA DIŞI ŞİRKETLER, SIRA DIŞI ÇALIŞANLAR

BİMSER ÇÖZÜM YÖNETİM KURULU

İşiniz için en güçlü yazılımlar, bu ekibin hayaliydi…

Sedat Babalık

Sedat Babalık

Yönetim Kurulu Başkanı
Zekeriya Aksoy

Zekeriya Aksoy

Yönetim Kurulu Üyesi
Mehmet Ali Ünal

Mehmet Ali Ünal

Yönetim Kurulu Üyesi
Hamza Koşma

Hamza Koşma

Yönetim Kurulu Üyesi

İCRA KURULUMUZ

Bimser’de liderlik pozisyonunda olmak, dünyada fark yaratacak ve insanlara dokunacak işler yapmak anlamına geliyor. Eşi benzeri olmayan sürekli gelişmekte olan bir şirketi yönetmenin getirdiği zorlukların üstesinden gelebilmek için, çok çalışıyorlar.

Gökhan Ergun

Gökhan Ergun

Genel Müdür
Cenk Kıral

Cenk Kıral

Genel Müdür Yardımcısı
Dr. Bilal Uslu

Dr. Bilal Uslu

Ürün ve Hizmetler Direktörü
Ahmet Demirel

Ahmet Demirel

Ürün Koordinatörü
Nevzat Hayri Tavukçu

Nevzat Hayri Tavukçu

Yazılım Müdürü
Göksel Çelik

Göksel Çelik

Ürün Yöneticisi
Murat Çakır

Murat Çakır

Danışmanlık ve Destek Servis Müdürü
Onur Kızılyel

Onur Kızılyel

Ürün Yöneticisi
İlter Ferah

İlter Ferah

İş Geliştirme Direktörü
Özgül Ersoy

Özgül Ersoy

Muhasebe ve İdari İşler Yöneticisi
Emre Cedimagar

Emre Cedimagar

Yönetim Danışmanı
Serhat Güzel

Serhat Güzel

İş Ortakları & Kanal Yöneticisi

İŞ GELİŞTİRME, PAZARLAMA VE İŞ OPERASYONLARI EKİBİ

Sürekli hareketli olan bir şirketin parçası olduğunuzda, siz de yerinizde durmazsınız. Pazarı en ince detayına kadar bilen bu ekibin en büyük amacı stratejimize uygun, iddialı gelişim hedefleri belirleyerek potansiyeli açığa çıkarmak, dünyaya ürünlerimizi tanıtmak ve müşterilerimizin ürünlerimizi tutkuyla benimsemesini sağlamak!

ÜRÜN VE ÇÖZÜM MİMARLARI

Ürün ve çözüm mimarlarımız, rakiplerimizin kolayca yetişemeyeceği ilerlemeler gerçekleştirdi. Çığır açan inovasyonlarımıza öncülük etmeyi sürdürüyorlar. İmkansız, en sevdikleri başlangıç noktası. Sıra dışı sonuçlar elde etmeyi hedefleyerek, ekiplerinin ilham kaynağı oldular.

SATIŞ EKİBİ

Yetenekli, mükemmeliyetçi, idealist ve yaratıcı kişilerden oluşan satış ekibimiz, tüm dünyada yeni müşterilerimizi arıyor. Müşterilerimiz teknolojilerine ciddi yatırımlar yapıyor ve her şeyin kusursuz işleyeceğinden emin olmak istiyorlar. İşte bu noktada satış ekibimiz, müşterilerimizi Bimser ürün ve hizmetlerinin yaratıcılığı ve kolaylığıyla tanıştırıyor.

YAZILIM EKİBİ

İşte bu ekip! Bimser mühendisleri, ürünlerimizi yazarken her zaman tek noktaya odaklandı: yazılımımızı kullanacak kişilere. Bu ekiple tanıştığınızda, tüm Bimser ürün ve hizmetlerinin neden kullanıcı dostu ve basit olduğunu, bu ekibin yaptığı tüm işlerin neden her yönüyle müşterinin ihtiyaçlarını gözeterek tasarlandığını anlayacaksınız.

PROJE YÖNETİMİ, DANIŞMANLIK VE DESTEK EKİBİ

İnsanlara destek olmak, gününüzü muhteşem geçirmek için harika bir yol değil mi? Bimser ürün ve hizmetlerini kullanırken asla yalnız değilsiniz, destek ekibimiz her an yanınızda! Danışmanlık ekibimiz, satılan ürünlerimizin kurulumunu yapıp, eğitimlerini vererek ürünlerimizin kullanıcıların elinde hayat bulmasını sağlıyor. Proje yöneticilerimiz ise proje sürecinde hem Bimser hem de müşteri kaynaklarına, işlerin doğru ve zamanında bitirilmesi yolunda yoğun destek veriyorlar.

MUHASEBE VE İDARİ İŞLER EKİBİ

Tıpkı ürünlerimizin müşterilerimiz için bir değer yaratması gibi, bu ekip de Bimser çalışanları ve müşterilerimiz için değer yaratıyor. Bimser’in hem gelirlerinin hem de karının büyümesini destekliyorlar. Birbirinden farklı, çok sayıda operasyon alanında işle ilgili problemlerin çözülmesine yardımcı oluyorlar.