Sorunlarınızı En Hızlı Şekilde Çözüme Kavuşturalım!
Çözüm Ara

Turizm Sektörü

Turizm Sektörüne Özel Çözümler ile Operasyonlarınızı Optimize Ederek Müşteri Memnuniyetinizi Arttırın!

Turizmde Dijitalleşme Dönüşüm Yolculuğunuz

Bimser, otelinizde Talep Yönetimi, Arıza ve Bakım Yönetimi, Kalite Yönetimi, Gıda Güvenliği ve Hijyen Yönetimi, Süreç ve Performans Yönetimi alanlarında çözümler sunar. Çözümlerimiz tesislerinizde yüksek verimlilik ve müşteri memnuniyetinin artışını sağlar.

Otellerde Talep, Arıza, Bakım ve Varlık Yönetimi

20 yılı aşkın tecrübesiyle, Bimser BEAM Otel Talep, Arıza, Bakım ve Varlık Yönetimi çözümüyle, işletmenizin tüm bölümlerinden, misafirlerden ve çalışanlardan gelen talepleri toplayarak gelen talebin içeriğine göre çözümün sahibini bulur ve talebin kapanıp misafirin memnuniyetini sağlayana kadarki süreci dijital olarak yönetmenizi sağlar.

Kalite, Gıda ve Hijyen Yönetimi

Kalite belgelerinin yönetimi, yönetmesi zor bir süreçtir. Çoklu lokasyon ve sezonluk personel çalıştıran işletmelerde ise kurumsal bir hafıza oluşturmak daha zor bir hal alır. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda kalite süreçlerinizi uçtan uca yönetmek için süreçlerin dijital platformlara taşınması gerekir. QDMS Entegre Yönetim Sistemi çözümümüz ile Kalite, Gıda ve Hijyen Yönetimi süreçlerinizi dijital olarak yönetebilirsiniz.

Operasyonel Süreçlerin Yönetilmesi

Çok çalışanlı ya da birden çok işletmeye sahip gruplarda özellikle imza, onay gibi süreçleri yönetmek gittikçe zorlaşır. eBA İş Akışı ve Doküman Yönetim Sistemi uygulamamız; kağıt formlar üzerinde ilerleyen işlerin kimde, neden, ne kadar zamandır beklediğini ortadan kaldırarak tüm bu süreçlerin elektronik ve mobil ortamlardan yönetilmesini sağlar. Sadece form düzeyinde değil, sözleşmelerin yönetilmesi, KEP, UETS gibi platformlardan gelen fatura, resmi yazı gibi önemli belgelerin de elektronik imza ile imzalanması ve ilgili kuruma iletilmesi gibi konulara çözüm sunmaktadır. Masraflar, ödeme emirleri gibi ihtiyaçlarınız için de bankalarla entegre bir yapı sağlayarak bu süreçleri daha hızlı daha kolay yönetilebilir ve raporlanabilir hale getirebilirsiniz.

Performans Yönetimi

Yüksek müşteri memnuniyeti ve maksimum karlılık için “Performans Yönetim Sistemi” olmazsa olmazdır.  Hedefler ve gerçekleşenleri daha kolay izleyerek hızlı karar alma, yatırımın yönünü değiştirme ve müşteri memnuniyetini daha yukarı taşıma fırsatını yakalayabilirsiniz. Ensemble Süreç ve Performans Yönetim Sistemi çözümümüz, işletmelerde tüm bu yapılacak çalışmaların dijital olarak yapılmasını ve yönetilmesini sağlar.

Turizmde Turquality Yolculuğu

Turizm sektörü; yazılım, donanım, reklam, tanıtım, inşaat vb. harcamalarının yarısına kadarını teşvik programlarını kullanarak geri kazanabiliyor. Turquality veya Marka Destek sertifikasyonunu alabilmek için işletmelerin Kurumsal Performans, İnsan Kaynakları Yönetimi, Operasyon Yönetimi, Marka Yönetimi ve Performansı gibi konularda kurumsal çalışmalar yaptığını teyit etmesi gerekmektedir.
Bimser, sunduğu çözümlerle Turquality veya Marka Destek programlarına dahil olmanıza yardımcı olur. Kalıcı ve sürdürülebilir çözümleriyle tam puan almanızı sağlar.

Tüm Uygulamalarınızla Entegre Olur

Bimser, sunduğu yüksek kaliteli yazılım çözümleriyle, işletmelerde kullanılan PMS, CRM, ERP sistemleriyle entegre çalışır. Karşılıklı veri entegrasyonuyla daha kolay bir yönetim ve raporlama yapısı oluşturur.

Turizm Sektörü Videomuz
Image
CSP
QDMS
eBA
BEAM
Ensemble
QGRC