Otomotiv sektörü şirketleri, müşteri memnuniyetini artırmak için dijital dönüşüm araçlarına yatırımlarını hızlandırmaktadır. Dinamik tedarik zinciri yönetimi, iş modellerini dönüşüme uygun hale getirmek, şeffaflık ve sürdürülebilirlik gibi konularda Bimser’in dijital çözümlerinden faydalanın.

Süreçlerinizi iyileştirirken risk odaklı stratejiler oluşturmak, performanslarını ölçmek, iş operasyonlarınızı anlık yönetmek, varlıklarınızın performansını yükseltmek, kalite yönetim sisteminizi şeffaf ve izlenebilir hale getirmek, regülasyonlara uyum ve kurumsal hafızanın oluşturulması alanlarındaki dijital dönüşüm yolculuğunuza Bimser’in çözümleri ile başlayabilirsiniz. Otomotiv sektörü şirketleri dijital çözümler ile müşteri memnuniyetini arttırmaya çoktan başladı; dinamik tedarik zinciri yönetimi, sürdürülebilirlik ve şeffaflık konusundaki dijital çözümleri şirketinizde uygulamaya alarak, siz de bu rekabette öne çıkabilirsiniz.

Otomotiv Sektöründe Dijital Dönüşüm 

Mevcut endüstri çözümleri, planlanan yenilikler ve gelecekteki trendler hakkında bilgi edinmek için otomotiv sektörünün dijital dönüşüm yolculuğunu keşfedin.

Nissan Türkiye

Nissan Türkiye 2015 yılında önemli seçim kriterleri sonucunda eBA İş Akışı ve Doküman Yönetimi Sistemi’ni tercih etmiş olup halen aktif olarak kullanmaktadır. Nissan Türkiye’nin eBA çözümünü tercih etmesinin ardından içinde bulunduğu AMI (Africa-Middle East-India) bölgesinde Dubai’de proje gerçekleştirilmiştir. Akabinde Suudi Arabistan tarafından Nissan Türkiye örnek alınarak eBA tercih edilmiştir. Türkiye’de 40 bayisi ile hizmet veren Nissan Türkiye, Bimser’in iş ortaklarından biri ile birlikte Satın alma talep, Masraf ve faturalarının yönetimi, Sözleşme Yönetimi, Bayi Risk Yönetimini eBA çözümünde geliştirilen süreçler üzerinde kullanmaktadır. İş akışı içindeki onay mekanizmaları bütçe kontrolü ile otomasyon sağlanmıştır. Bayi Risk Kotrolü ile bayilerin siparişlerine göre risk kontrolü yapılarak onay akışı ve ERP’de faturalama gerçekleşebiliyor. Ayrıca QDMS Doküman Yönetimi ile şirketin tüm talimat ve prosedürleri takip ediliyor, revizyonları yapılabiliyor ve yayınlanıyor.

Otomotiv Sektörü Referanslarımız