Sorunlarınızı En Hızlı Şekilde Çözüme Kavuşturalım!
Çözüm Ara

BEAM Dijital Varlık Yönetimi Neden Kullanmalıyız?

BEAM Dijital Varlık Yönetimi Neden Kullanmalıyız?

BEAM Dijital Varlık Yönetimi Neden Kullanmalıyız?

BEAM Dijital Varlık Yönetimi Neden Kullanmalıyız?

Manuel iş emri sistemlerinin bize ne gibi hatalar oluşturduğunu bildiğimize göre, dijitalleştirilmiş bir iş emri sisteminin işletmelere sağladığı faydalara bir göz atalım:

Verimlilik ve Zaman Tasarrufu:

Dijital iş emri yönetimi, oluşturulmasından tamamlanmasına kadar tüm bakım sürecini kolaylaştırır. Otomatik iş akışları, idari görevler için harcanan zamanı azaltarak bakım ekiplerinin kritik işlere yönlendirilmesini sağlar. Kullanıcılar sadece birkaç tıklama ile iş emirleri oluşturabilir, atayabilir ve takip edebilir, böylece zamandan tasarruf eder ve bakım ihtiyaçlarına hızlı yanıt verilmesini sağlar.

Gerçek Zamanlı İş birliği:

Bakım operasyonunda iş birliği çok önemlidir. Dijital iş emri yönetimi hem şirket içi hem de uzaktan ekip üyeleri arasında gerçek zamanlı iletişimi kolaylaştırır. Bakım teknisyenleri güncellemeleri, belgeleri ve geri bildirimleri anında paylaşarak sorun çözme ve karar verme süreçlerini geliştiren ortam yaratabilir.

Doğru Veri ve Raporlama:

Veri giriş hatalarına ve yanlış yerleştirilmiş evraklara ortadan kaldırır. Dijital iş emri yönetim sistemleri, manuel girişi ortadan kaldırır ve veriler için merkezi bir platform sağlayarak veri doğruluğunu sağlar. Sisteme kayıt edilen her doğru veri kapsamlı raporlama için temel oluşturarak teknisyenlerin iş yapış şekillerini analiz etmesine, iyileştirme alanlarını belirlemesine ve bilinçli kararlar almasına olanak tanır.

Varlık Yaşam Döngüsü Yönetimi:

Dijital iş emri yönetimi ile her bir varlığın kapsamlı tarihçesinin saklanılması sağlanır. Sistem, kurulumdan bakım kayıtlarına kadar bakım personellerinin ekipmanın tüm yaşam döngüsünü takip etmesini sağlar. Geçmiş zamana ait veriler, olası sorunların öngörülmesi ve önlenmesi, bakım programlarının optimize edilmesi ve varlıkların kullanım ömrünün uzatılması için çok değerlidir.

Mobil Erişilebilirlik:

Bakım personelleri ve yöneticilerin sürekli hareket halinde olduğu bir dünyada, iş emirlerini her yerden yönetebilme becerisi oyunun kurallarını değiştirir. Dijital iş emri yönetim sistemleri genellikle mobil uygulamalarla birlikte gelir ve bakım ekiplerinin hareket halindeyken iş emirlerine erişmesini, bunları güncellemesini ve tamamlamasını sağlayarak konumdan bağımsız olarak sorunsuz bir iş akışı sağlar.

Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayımlanmayacaktır.Zorunlu alanlar * ile gösterilmiştir.

CSP
QDMS
eBA
BEAM
Ensemble
QGRC