Sorunlarınızı En Hızlı Şekilde Çözüme Kavuşturalım!
Çözüm Ara

Kullanım Şartları

Son güncelleme 01 Eylül 2022

KULLANIM ŞARTLARI

İÇİNDEKİLER

 1. ŞARTLAR ANLAŞMASI
 2. FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI
 3. KULLANICI TEMSİLLERİ
 4. YASAKLANMIŞ FAALİYETLER
 5. KULLANICI TARAFINDAN OLUŞTURULAN KATKILAR
 6. KATKI LİSANSI
 7. MOBİL UYGULAMA LİSANSI
 8. BAŞVURULAR
 9. SİTE YÖNETİMİ
 10. GİZLİLİK POLİTİKASI
 11. SÜRE VE FESİH
 12. DEĞİŞİKLİKLER VE KESİNTİLER
 13. GEÇERLİ KANUN
 14. UYUŞMAZLIK ÇÖZÜMÜ
 15. DÜZELTMELER
 16. YASAL UYARI
 17. SORUMLULUK SINIRLAMALARI
 18. TAZMİNAT
 19. KULLANICI VERILERI
 20. ELEKTRONİK İLETİŞİMLER, İŞLEMLER VE İMZALAR
 21. KALİFORNİYA KULLANICILARI VE İKAMET EDENLERİ
 22. ÇEŞİTLİ
 23. BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
 1. ANLAŞMA

Bu Kullanım Koşulları, ister şahsen ister bir tüzel kişi (“siz”) adına olsun, siz ve Bimser Yazılım Ticaret Anonim Şirketi (“<güçlü>Şirket</güçlü>”, “<güçlü>biz</güçlü>”, “<güçlü>bize</güçlü>, ” veya “<güçlü>bizim</güçlü>”), https://bimser.com/ web sitesinin yanı sıra bunlarla ilgili, bağlantılı veya başka bir şekilde bağlantılı diğer medya formlarına, medya kanalına, mobil web sitesine veya mobil uygulamaya erişiminiz ve bunları kullanımınızla ilgili olarak (topluca, “Site”). Türkiye’de kayıtlıyız ve kayıtlı ofisimiz Yeniköy Merkez Mah. Vatan Cad. KOÜ Teknopark No: 83/A-6, KOCAELİ, Başiskele 41275. KDV numaramız 0175008229500010. Siteye erişerek, bu Kullanım Koşullarının tümünü okuduğunuzu, anladığınızı ve bunlara bağlı kalmayı kabul ettiğinizi kabul edersiniz. BU KULLANIM KOŞULLARININ TÜMÜNÜ KABUL ETMİYORSANIZ, SİTEYİ KULLANMANIZ KESİNLİKLE YASAKTIR VE DERHAL KULLANMAYI BIRAKMALISINIZ.

Ek şartlar ve koşullar veya zaman zaman Sitede yayınlanabilecek belgeler burada referans olarak açıkça dahil edilmiştir. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, zaman zaman bu Kullanım Koşullarında değişiklik veya tadilat yapma hakkımızı saklı tutarız. Bu Kullanım Koşullarının “Son güncelleme” tarihini güncelleyerek herhangi bir değişiklik hakkında sizi uyaracağız ve bu tür her bir değişiklik hakkında özel bildirim alma hakkından feragat edersiniz. Lütfen Sitemizi her kullandığınızda geçerli Koşulları kontrol ettiğinizden emin olun, böylece hangi Koşulların geçerli olduğunu anlarsınız. Revize edilmiş Kullanım Koşullarının yayınlandığı tarihten sonra Siteyi kullanmaya devam etmeniz nedeniyle revize edilmiş Kullanım Koşullarındaki değişikliklere tabi olacaksınız ve bunlardan haberdar edilmiş ve kabul edilmiş sayılacaksınız.

Sitede sağlanan bilgiler, bu tür bir dağıtımın veya kullanımın yasa veya yönetmeliğe aykırı olacağı veya bizi söz konusu yargı alanı veya ülkede herhangi bir kayıt gereksinimine tabi tutacağı herhangi bir yargı alanındaki veya ülkedeki herhangi bir kişi veya kuruluşa dağıtılması veya kullanılması amaçlanmamıştır. Buna göre, Siteye başka konumlardan erişmeyi seçen kişiler bunu kendi inisiyatifleriyle yaparlar ve yerel yasaların geçerli olması durumunda ve geçerli olduğu ölçüde yerel yasalara uymaktan yalnızca kendileri sorumludur.

Site, sektöre özgü düzenlemelere (Sağlık Sigortası Taşınabilirlik ve Sorumluluk Yasası (HIPAA), Federal Bilgi Güvenliği Yönetimi Yasası (FISMA), vb.) uyacak şekilde uyarlanmamıştır, bu nedenle etkileşimleriniz bu tür yasalara tabi olacaksa, bu Siteyi kullanamazsınız. Siteyi Gramm-Leach-Bliley Yasası’nı (GLBA) ihlal edecek şekilde kullanamazsınız.

Site, en az 18 yaşında olan kullanıcılara yöneliktir. 18 yaşın altındaki kişilerin Siteyi kullanmasına veya Siteye kaydolmasına izin verilmez.

 1. FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

Aksi belirtilmedikçe, Site bizim tescilli mülkiyetimizdir ve Sitedeki tüm kaynak kodları, veritabanları, işlevler, yazılımlar, web sitesi tasarımları, ses, video, metin, fotoğraf ve grafikler (topluca “İçerik”) ve burada yer alan ticari markalar, hizmet markaları ve logolar (“Markalar”) bize aittir veya bizim tarafımızdan kontrol edilir veya bize lisanslanır, telif hakkı ve ticari marka yasaları ve Amerika Birleşik Devletleri’nin diğer çeşitli fikri mülkiyet hakları ve haksız rekabet yasaları, uluslararası telif hakkı yasaları ve uluslararası sözleşmeler tarafından korunmaktadır. İçerik ve İşaretler, Sitede “OLDUĞU GİBİ” yalnızca bilgilendirme ve kişisel kullanımınız için sağlanmaktadır. Bu Kullanım Koşullarında açıkça belirtilmediği sürece, Sitenin hiçbir bölümü ve hiçbir İçerik veya İşaret, önceden açık yazılı iznimiz olmaksızın, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, toplanamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, yayınlanamaz, kamuya açık olarak görüntülenemez, kodlanamaz, tercüme edilemez, iletilemez, dağıtılamaz, satılamaz, lisanslanamaz veya herhangi bir ticari amaç için başka bir şekilde kullanılamaz.

Siteyi kullanmaya uygun olmanız koşuluyla, Siteye erişmek ve Siteyi kullanmak ve İçeriğin yalnızca kişisel, ticari olmayan kullanımınız için uygun şekilde erişim kazandığınız herhangi bir bölümünün bir kopyasını indirmek veya yazdırmak için sınırlı bir lisans verilir. Sitede, İçerikte ve Markalarda size açıkça verilmeyen tüm hakları saklı tutuyoruz.

 1. KULLANICI TEMSİLLERİ

Siteyi kullanarak, aşağıdakileri beyan ve garanti edersiniz: (1) yasal ehliyete sahipsiniz ve bu Kullanım Koşullarına uymayı kabul ediyorsunuz; (2) ikamet ettiğiniz yargı bölgesinde reşit değilsiniz; (3) Siteye bir bot, komut dosyası veya başka bir şekilde otomatik veya insan dışı yollarla erişmeyeceğinizi; (4) Siteyi herhangi bir yasadışı veya yetkisiz amaç için kullanmayacağınızı; ve (5) Siteyi kullanımınızın yürürlükteki herhangi bir yasa veya yönetmeliği ihlal etmeyeceğini kabul edersiniz.

Doğru olmayan, yanlış, güncel olmayan veya eksik herhangi bir bilgi verirseniz, hesabınızı askıya alma veya sonlandırma ve Sitenin (veya herhangi bir bölümünün) mevcut veya gelecekteki herhangi bir veya tüm kullanımını reddetme hakkına sahibiz.

 1. YASAK AKTİVİTELER

Siteye, Siteyi kullanıma sunduğumuz amaç dışında herhangi bir amaçla erişemez veya kullanamazsınız. Site, tarafımızdan özel olarak onaylanan veya onaylananlar dışında herhangi bir ticari çabayla bağlantılı olarak kullanılamaz.

Sitenin bir kullanıcısı olarak şunları yapmamayı kabul edersiniz:

 • bizden yazılı izin almadan doğrudan veya dolaylı olarak bir koleksiyon, derleme, veritabanı veya dizin oluşturmak veya derlemek için Siteden sistematik olarak veri veya diğer içerikleri alın.
 • Özellikle kullanıcı parolası gibi hassas hesap bilgilerini öğrenmeye yönelik herhangi bir girişimde bizi ve diğer kullanıcıları kandırmak, aldatmak veya yanıltmak
 • Herhangi bir İçeriğin kullanımını veya kopyalanmasını engelleyen veya kısıtlayan ya da Sitenin ve/veya içerdiği İçeriğin kullanımına sınırlamalar getiren özellikler dahil olmak üzere Sitenin güvenlikle ilgili özelliklerini atlatmak, devre dışı bırakmak veya başka bir şekilde müdahale etmek.
 • Kanaatimize göre bizi ve/veya Siteyi küçük düşürmek, lekelemek veya başka bir şekilde zarar vermek.
 • Siteden elde edilen herhangi bir bilgiyi başka bir kişiyi taciz etmek, kötüye kullanmak veya zarar vermek için kullanmak.
 • Destek hizmetlerimizi uygunsuz şekilde kullanmak veya kötüye kullanım ya da suistimalle ilgili yanlış bildirimler göndermek.
 • Siteyi yürürlükteki herhangi bir yasa veya yönetmelikle tutarsız bir şekilde kullanmak.
 • Site üzerinde yetkisiz çerçeveleme veya bağlantı verme işlemlerini gerçekleştirmek
 • Herhangi bir tarafın Siteyi kesintisiz kullanmasına ve Siteden yararlanmasına müdahale eden veya değiştiren aşırı büyük harf kullanımı ve spam (sürekli tekrarlanan metin gönderimi) dahil olmak üzere virüsleri, Truva atlarını veya diğer materyalleri yüklemek veya iletmek (veya yüklemeye veya iletmeye çalışmak), Sitenin kullanımını, özelliklerini, işlevlerini, çalışmasını veya bakımını bozan, kesintiye uğratan, değiştiren veya müdahale eden.
 • Yorum veya mesaj göndermek için komut dosyaları kullanmak veya herhangi bir veri madenciliği, robot veya benzer veri toplama ve çıkarma araçlarını kullanmak gibi sistemin herhangi bir otomatik kullanımına dahil olmak.
 • Herhangi bir İçerikten telif hakkı veya diğer mülkiyet hakları bildirimini silin.
 • Başka bir kullanıcının veya kişinin kimliğine bürünmeye veya başka bir kullanıcının kullanıcı adını kullanmaya teşebbüs etme.
 • Net grafik değişim biçimleri (“gif’ler”), 1×1 pikseller, web hataları, çerezler veya diğer benzer cihazlar (bazen “casus yazılım” veya “pasif toplama mekanizmaları” veya “pcm’ler” olarak da adlandırılır) dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere pasif veya aktif bilgi toplama veya iletim mekanizması görevi gören herhangi bir materyali karşıya yüklemek veya iletmek (veya yüklemeye veya iletmeye çalışmak).
 • Siteye veya Siteye bağlı ağlara veya hizmetlere müdahale etmek, bunları kesintiye uğratmak veya üzerinde aşırı bir yük oluşturmak.
 • Sitenin herhangi bir bölümünü size sağlamakla meşgul olan çalışanlarımızı veya temsilcilerimizi taciz etmek, rahatsız etmek, korkutmak veya tehdit etmek.
 • Siteye veya Sitenin herhangi bir bölümüne erişimi engellemek veya kısıtlamak için tasarlanmış herhangi bir Siteyi atlamaya teşebbüs etmek.
 • Flash, PHP, HTML, JavaScript veya diğer kodlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Sitenin yazılımını kopyalayın veya uyarlayın.
 • Geçerli yasaların izin verdiği durumlar dışında, bunları içeren veya herhangi bir şekilde yazılımın şifresini çözün, kaynak koda dönüştürün, parçalara ayırın veya tersine mühendislik yapın Sitenin bir parçasını oluşturuyor.
 • Standart arama motoru veya İnternet tarayıcısı kullanımının sonucu olabileceği durumlar dışında, Siteye erişen herhangi bir örümcek, robot, hile yardımcı programı, kazıyıcı veya çevrimdışı okuyucu dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi bir otomatik sistemi kullanmak, başlatmak, geliştirmek veya dağıtmak ya da herhangi bir yetkisiz komut dosyası veya başka bir yazılım kullanmak veya başlatmak.
 • Siteden alışveriş yapmak için bir satın alma temsilcisi veya satın alma temsilcisi kullanın.
 • İstenmeyen e-posta göndermek amacıyla elektronik veya başka yollarla kullanıcıların kullanıcı adlarını ve/veya e-posta adreslerini toplamak veya otomatik yollarla veya sahte iddialarla kullanıcı hesapları oluşturmak da dahil olmak üzere Siteyi yetkisiz olarak kullanmak.
 • Siteyi bizimle rekabet etme çabalarının bir parçası olarak kullanmak veya Siteyi ve/veya İçeriği gelir getirici herhangi bir çaba veya ticari girişim için kullanmak.
 • Siteyi mal ve hizmetlerin reklamını yapmak veya satmak için teklif vermek için kullanın.
 • Profilinizi satmak veya başka bir şekilde aktarmak.
 1. KULLANICI TARAFINDAN OLUŞTURULAN KATKILAR

Site, kullanıcılara içerik gönderme veya yayınlama olanağı sunmaz. Size metin, yazı, video, ses, fotoğraf, grafik, yorum, öneri veya kişisel bilgiler veya diğer materyaller (topluca “Katkılar”) dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bize veya Sitede içerik ve materyaller oluşturma, gönderme, gönderme, görüntüleme, iletme, gerçekleştirme, yayınlama, dağıtma veya yayınlama fırsatı sunabiliriz. Katkılar, Sitenin diğer kullanıcıları tarafından ve üçüncü taraf web siteleri aracılığıyla görüntülenebilir. Bu nedenle, ilettiğiniz tüm Katkılar Site Gizlilik Politikasına uygun olarak ele alınabilir. Herhangi bir Katkı oluşturduğunuzda veya kullanıma sunduğunuzda, aşağıdakileri beyan ve garanti edersiniz:

 • Katkılarınızın oluşturulması, dağıtılması, iletilmesi, halka açık gösterimi veya performansı ve bunlara erişmesi, indirilmesi veya kopyalanması, herhangi bir üçüncü tarafın telif hakkı, patenti, ticari markası, ticari sırrı veya manevi hakları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere mülkiyet haklarını ihlal etmez ve etmeyecektir.
 • Bizi, Siteyi ve Sitenin diğer kullanıcılarını Katkılarınızı Site ve bu Kullanım Koşulları tarafından öngörülen herhangi bir şekilde kullanmak üzere kullanmak ve yetkilendirmek için gerekli lisansların, hakların, izinlerin, izinlerin ve izinlerin yaratıcısı ve sahibi sizsiniz.
 • Katkılarınızda, Katkılarınızın Site ve bu Kullanım Koşulları tarafından öngörülen herhangi bir şekilde dahil edilmesini ve kullanılmasını sağlamak için bu tür tanımlanabilir bireysel kişilerin her birinin adını veya benzerini kullanmak için yazılı onayına, serbest bırakılmasına ve / veya iznine sahipsiniz.
 • Katkılarınız yanlış, yanlış veya yanıltıcı değildir.
 • Katkılarınız istenmeyen veya yetkisiz reklam, promosyon materyalleri, saadet zincirleri, zincirleme mektuplar, spam, toplu postalar veya diğer talep biçimleri değildir.
 • Katkılarınız müstehcen, müstehcen, müstehcen değil,, şiddet içeren, taciz edici, iftira niteliğinde, iftira niteliğinde veya başka bir şekilde sakıncalı değildir (tarafımızdan belirlendiği şekilde).
 • Katkılarınız kimseyi alay etmez, alay etmez, küçümsemez, korkutmaz veya kötüye kullanmaz.
 • Katkılarınız, başka herhangi bir kişiyi taciz etmek veya tehdit etmek (bu terimlerin yasal anlamında) ve belirli bir kişiye veya insan sınıfına karşı şiddeti teşvik etmek için kullanılmaz.
 • Katkılarınız yürürlükteki herhangi bir yasa, yönetmelik veya kuralı ihlal etmemektedir.
 • Katkılarınız herhangi bir üçüncü tarafın gizlilik veya tanıtım haklarını ihlal etmez.
 • Katkılarınız, çocuk pornografisi ile ilgili yürürlükteki herhangi bir yasayı ihlal etmemektedir veya reşit olmayanların sağlığını veya refahını korumayı amaçlamamaktadır.
 • Katkılarınız ırk, ulusal köken, cinsiyet, cinsel tercih veya fiziksel engellilikle bağlantılı saldırgan yorumlar içermez.
 • Katkılarınız, bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünü veya yürürlükteki herhangi bir yasa veya yönetmeliği ihlal etmez veya ihlal eden materyallere bağlantı vermez.

Sitenin yukarıda belirtilenleri ihlal edecek şekilde herhangi bir şekilde kullanılması, bu Kullanım Koşullarını ihlal eder ve diğer şeylerin yanı sıra, Siteyi kullanma haklarınızın feshedilmesine veya askıya alınmasına neden olabilir.

 1. KATKI LİSANSI

Gizlilik Politikasının şartlarını ve seçimlerinizi (ayarlar dahil) izleyerek sağladığınız tüm bilgilere ve kişisel verilere erişebileceğimizi, bunları saklayabileceğimizi, işleyebileceğimizi ve kullanabileceğimizi kabul edersiniz.

Site ile ilgili öneriler veya başka geri bildirimler göndererek, bu tür geri bildirimleri size herhangi bir tazminat ödemeden herhangi bir amaçla kullanabileceğimizi ve paylaşabileceğimizi kabul edersiniz.

Katkılarınız üzerinde herhangi bir sahiplik iddiasında bulunmuyoruz. Tüm Katkılarınızın ve Katkılarınızla ilişkili fikri mülkiyet haklarının veya diğer mülkiyet haklarının tam mülkiyeti size aittir. Sitedeki herhangi bir alanda sizin tarafınızdan sağlanan Katkılarınızdaki herhangi bir beyan veya beyandan sorumlu değiliz. Siteye yaptığınız Katkılardan yalnızca siz sorumlusunuz ve bizi her türlü sorumluluktan muaf tutmayı ve Katkılarınızla ilgili olarak bize karşı herhangi bir yasal işlemden kaçınmayı açıkça kabul ediyorsunuz.

 1. MOBİL UYGULAMA LİSANSI

Kullanım Lisansı

Siteye bir mobil uygulama aracılığıyla erişirseniz, size mobil uygulamayı sahip olduğunuz veya kontrol ettiğiniz kablosuz elektronik cihazlara yüklemeniz ve kullanmanız ve bu Kullanım Koşullarında yer alan bu mobil uygulama lisansının şart ve koşullarına kesinlikle uygun olarak bu tür cihazlardaki mobil uygulamaya erişmeniz ve kullanmanız için geri alınabilir, münhasır olmayan, devredilemez ve sınırlı bir hak veririz. Şunları yapamazsınız: (1) yürürlükteki yasaların izin verdiği durumlar dışında, kaynak koda dönüştürme, tersine mühendislik uygulama, parçalara ayırma, uygulamanın kaynak kodunu türetmeye çalışma veya uygulamanın şifresini çözme; (2) uygulamadan herhangi bir değişiklik, uyarlama, iyileştirme, geliştirme, çeviri veya türev çalışma yapmak; (3) uygulamaya erişiminiz veya uygulamayı kullanımınızla bağlantılı olarak yürürlükteki herhangi bir yasayı, kuralı veya yönetmeliği ihlal etmemek; (4) bizim tarafımızdan veya uygulamanın lisans verenleri tarafından yayınlanan herhangi bir mülkiyet bildirimini (telif hakkı veya ticari marka bildirimi dahil) kaldırmak, değiştirmek veya gizlemek; (5) Uygulamayı herhangi bir gelir getirici çaba, ticari işletme veya tasarlanmadığı veya amaçlanmadığı başka bir amaç için kullanmak; (6) uygulamayı aynı anda birden fazla cihaz veya kullanıcı tarafından erişime veya kullanıma izin veren bir ağ veya başka bir ortam üzerinden kullanılabilir hale getirmek; (7) Uygulamayı, doğrudan veya dolaylı olarak, Uygulamayla rekabet edebilecek veya herhangi bir şekilde Uygulamanın yerine geçecek bir ürün, hizmet veya yazılım oluşturmak için kullanmak; (8) uygulamayı herhangi bir web sitesine otomatik sorgular göndermek veya istenmeyen ticari e-postalar göndermek için kullanmak; veya (9) herhangi bir mülkiyet bilgisini veya arayüzlerimizden herhangi birini veya diğer fikri mülkiyetlerimizi, uygulama ile birlikte kullanılmak üzere herhangi bir uygulamanın, aksesuarın veya cihazın tasarımında, geliştirilmesinde, üretiminde, lisanslanmasında veya dağıtımında kullanmak.

Apple ve Android Cihazlar

Siteye erişmek için Apple Store veya Google Play’den (her biri bir “Uygulama Dağıtıcısı”) edinilen bir mobil uygulamayı kullandığınızda aşağıdaki koşullar geçerlidir: (1) mobil uygulamamız için size verilen lisansın, uygulamayı Apple iOS veya Android işletim sistemlerini kullanan bir cihazda kullanmak için devredilemez bir lisansla sınırlı olması, uygulanabilir olduğu şekilde ve geçerli Uygulama Dağıtıcısının hizmet şartlarında belirtilen kullanım kurallarına uygun olarak; (2) bu Kullanım Koşullarında yer alan bu mobil uygulama lisansının hüküm ve koşullarında belirtildiği şekilde veya yürürlükteki yasaların gerektirdiği şekilde mobil uygulama ile ilgili her türlü bakım ve destek hizmetini sağlamaktan sorumluyuz ve her Uygulama Distribütörünün mobil uygulama ile ilgili herhangi bir bakım ve destek hizmeti sağlama yükümlülüğü olmadığını kabul edersiniz; (3) Mobil uygulamanın herhangi bir geçerli garantiye uymaması durumunda, ilgili Uygulama Distribütörünü bilgilendirebilirsiniz ve Uygulama Distribütörü, hüküm ve politikalarına uygun olarak, varsa mobil uygulama için ödenen satın alma fiyatını ve yürürlükteki yasaların izin verdiği azami ölçüde iade edebilir, Uygulama Dağıtıcısının mobil uygulama ile ilgili olarak başka hiçbir garanti yükümlülüğü olmayacaktır; (4) (i) ABD hükümetinin ambargosuna tabi olan veya ABD hükümeti tarafından “terörü destekleyen” ülke olarak belirlenmiş bir ülkede bulunmadığınızı ve (ii) ABD hükümetinin yasaklanmış veya kısıtlanmış taraflar listesinde yer almadığınızı; (5) mobil uygulamayı kullanırken geçerli üçüncü taraf sözleşme şartlarına uymalısınız, örneğin bir VoIP uygulamanız varsa, mobil uygulamayı kullanırken kablosuz veri hizmeti sözleşmelerini ihlal etmemelisiniz; ve (6) Uygulama Dağıtımcılarının, bu Kullanım Koşullarında yer alan bu mobil uygulama lisansındaki hüküm ve koşulların üçüncü taraf lehtarları olduğunu ve her Uygulama Dağıtıcısının, bu Kullanım Koşullarında yer alan bu mobil uygulama lisansındaki hüküm ve koşulları üçüncü taraf lehtarı olarak size karşı uygulama hakkına sahip olacağını (ve bu hakkı kabul etmiş sayılacağını) kabul ve beyan edersiniz.

 1. BAŞVURULAR

Site ile ilgili olarak tarafınızdan bize sağlanan her türlü soru, yorum, öneri, fikir, geri bildirim veya diğer bilgilerin (“Gönderiler”) gizli olmadığını ve tek mülkiyetimiz olacağını onaylar ve kabul edersiniz. Tüm fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere münhasır haklara sahip olacağız ve bu Gönderilerin size herhangi bir onay veya tazminat ödemeden, ticari veya başka herhangi bir yasal amaç için sınırsız kullanımı ve yayılması hakkına sahip olacağız. İşbu belge ile bu tür Gönderiler üzerindeki tüm manevi haklardan feragat edersiniz ve işbu belge ile bu tür Gönderilerin sizinle orijinal olduğunu veya bu Gönderimleri gönderme hakkına sahip olduğunuzu garanti edersiniz. Gönderilerinizdeki herhangi bir mülkiyet hakkının iddia edilen veya fiilen ihlal edilmesi veya kötüye kullanılması durumunda bize karşı herhangi bir başvuruda bulunulmayacağını kabul edersiniz.

 1. SİTE YÖNETİMİ

Aşağıdakileri yapma hakkımızı saklı tutarız, ancak yükümlülüğümüz yoktur: (1) Siteyi bu Kullanım Koşullarının ihlali açısından izlemek; (2) tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, yasayı veya bu Kullanım Koşullarını ihlal eden herkese karşı, söz konusu kullanıcıyı kolluk kuvvetlerine bildirmek de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, uygun yasal işlem başlatmak; (3) tamamen kendi takdirimize bağlı olarak ve sınırlama olmaksızın, Katkılarınızdan herhangi birini veya herhangi bir bölümünü (teknolojik olarak mümkün olduğu ölçüde) reddetmek, erişimi kısıtlamak, kullanılabilirliğini sınırlamak veya devre dışı bırakmak; (4) tamamen kendi takdirimize bağlı olarak ve sınırlama olmaksızın, Siteden kaldırmak veya aşırı boyutta olan veya sistemlerimiz için herhangi bir şekilde külfetli olan tüm dosyaları ve içeriği devre dışı bırakmak; ve (5) Siteyi haklarımızı ve mülkiyetimizi korumak ve Sitenin düzgün çalışmasını kolaylaştırmak için tasarlanmış bir şekilde yönetmek.

 1. GİZLİLİK POLİTİKASI

Veri gizliliğine ve güvenliğine önem veriyoruz. Lütfen Gizlilik Politikamızı inceleyin:https://bimser.com/gizlilik-politikasi/. Siteyi kullanarak, Gizlilik Politikamıza bağlı kalmayı kabul edersiniz, bu Kullanım Koşullarına dahil edilmiştir. Lütfen Sitenin Türkiye’de barındırıldığını unutmayın. Siteye, Türkiye’de yürürlükte olan yasalardan farklı olarak kişisel verilerin toplanması, kullanılması veya açıklanmasını düzenleyen yasalar veya diğer gerekliliklerle dünyanın başka bir bölgesinden erişirseniz, Siteyi kullanmaya devam ederek verilerinizi Türkiye’ye aktarmış olursunuz ve verilerinizin Türkiye’ye aktarılmasını ve Türkiye’de işlenmesini kabul edersiniz.

 1. SÜRE VE FESİH

Bu Kullanım Koşulları, siz Siteyi kullanırken tam olarak yürürlükte kalacaktır. BU KULLANIM KOŞULLARININ BAŞKA HERHANGI BIR HÜKMÜNÜ SINIRLAMADAN, TAMAMEN KENDI TAKDIRIMIZE BAĞLI OLARAK VE BILDIRIMDE BULUNMAKSIZIN VEYA YÜKÜMLÜLÜK OLMAKSIZIN, HERHANGI BIR BEYANIN, GARANTININ IHLALI DE DAHIL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE, HERHANGI BIR NEDENLE VEYA NEDENSIZ OLARAK HERHANGI BIR KIŞIYE SITEYE ERIŞIMI VE SITENIN KULLANIMINI REDDETME HAKKIMIZI SAKLI TUTARIZ. VEYA BU KULLANIM KOŞULLARINDA VEYA YÜRÜRLÜKTEKI HERHANGI BIR YASA VEYA YÖNETMELIKTE YER ALAN SÖZLEŞME. SITEYE KULLANIMINIZI VEYA KATILIMINIZI SONLANDIRABILIR VEYA YAYINLADIĞINIZ HERHANGI BIR IÇERIĞI VEYA BILGIYI, TAMAMEN KENDI TAKDIRIMIZE BAĞLI OLARAK, HERHANGI BIR ZAMANDA, UYARI VERMEKSIZIN SILEBILIRIZ.

Hesabınızı herhangi bir nedenle feshedersek veya askıya alırsak, üçüncü taraf adına hareket ediyor olsanız bile, adınız, sahte veya ödünç alınmış bir ad veya herhangi bir üçüncü tarafın adı altında yeni bir hesap açmanız ve oluşturmanız yasaktır. Hesabınızı sonlandırmaya veya askıya almaya ek olarak, sivil, cezai ve ihtiyati tedbir davası da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere uygun yasal yollara başvurma hakkımızı saklı tutarız.

 1. DEĞİŞİKLİKLER VE KESİNTİLER

Sitenin içeriğini herhangi bir zamanda veya herhangi bir nedenle bildirimde bulunmaksızın tamamen kendi takdirimize bağlı olarak değiştirme, değiştirme veya kaldırma hakkımızı saklı tutarız. Ancak, Sitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme yükümlülüğümüz yoktur. Ayrıca, herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın Sitenin tamamını veya bir kısmını değiştirme veya sonlandırma hakkımızı saklı tutarız. Sitenin herhangi bir şekilde değiştirilmesi, fiyat değişikliği, askıya alınması veya durdurulmasından dolayı size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı sorumlu olmayacağız.

Sitenin her zaman kullanılabilir olacağını garanti edemeyiz. Donanım, yazılım veya diğer sorunlarla karşılaşabilir veya Site ile ilgili bakım yapmamız gerekebilir, bu da kesintilere, gecikmelere veya hatalara neden olabilir. Size bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda veya herhangi bir nedenle Siteyi değiştirme, revize etme, güncelleme, askıya alma, sonlandırma veya başka bir şekilde değiştirme hakkımızı saklı tutarız. Sitenin herhangi bir kesinti süresi veya durdurulması sırasında Siteye erişememenizden veya Siteyi kullanamamanızdan kaynaklanan herhangi bir kayıp, hasar veya rahatsızlıktan dolayı hiçbir yükümlülüğümüz olmadığını kabul edersiniz. Bu Kullanım Koşullarındaki hiçbir şey, Siteyi sürdürmemizi ve desteklememizi veya bununla bağlantılı olarak herhangi bir düzeltme, güncelleme veya sürüm sağlamamızı zorunlu kılacak şekilde yorumlanmayacaktır.

 1. HUKUK

Bu Koşullar, Türkiye yasalarına tabi olacak ve bu yasalara göre tanımlanacaktır. Bimser Yazılım Ticaret Anonim Şirketi ve siz, Türkiye mahkemelerinin bu şartlarla bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek herhangi bir anlaşmazlığı çözmek için münhasır yargı yetkisine sahip olacağını geri dönülmez bir şekilde kabul edersiniz.

 1. ANLAŞMAZLIKLAR

Şartlarla veya bu Sözleşme ile kurulan ilişkiyle ilgili tüm anlaşmazlıkları geri alınamaz bir şekilde Türk mahkemelerinin yargı yetkisine sunmayı kabul etmektesiniz. Bimser Yazılım Ticaret Anonim Şirketi, ikamet ettiğiniz ülkenin mahkemelerinde konunun özü ile ilgili dava açma hakkını da saklı tutar veya, Bu Şartlar ticaretiniz veya mesleğiniz sırasında akdedilmişse, asıl iş yerinizin eyaleti.

 1. DÜZELTMELER

Sitede, açıklamalar, fiyatlandırma, kullanılabilirlik ve diğer çeşitli bilgiler dahil olmak üzere yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Herhangi bir hatayı, yanlışlığı veya ihmali düzeltme ve Sitedeki bilgileri önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirme veya güncelleme hakkımızı saklı tutarız.

 1. SORUMLULUK REDDİ

SİTE, OLDUĞU GİBİ VE KULLANILABİLİR OLDUĞU GİBİ SAĞLANIR. SİTEYİ VE HİZMETLERİMİZİ KULLANIMINIZIN RİSKİNİN TAMAMEN SİZE AİT OLACAĞINI KABUL EDERSİNİZ. YASALARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE, TİCARİ ELVERİŞLİLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE İHLAL ETMEME ZIMNİ GARANTİLERİ DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE, SİTEYİ VE SITEYI KULLANIMINIZLA BAĞLANTILI OLARAK AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM GARANTİLERİ REDDEDİYORUZ. SİTENİN İÇERİĞİNİN VEYA SİTEYE BAĞLANTILI HERHANGİ BİR WEB SİTESİNİN İÇERİĞİNİN DOĞRULUĞU VEYA TAMLIĞI HAKKINDA HİÇBİR GARANTİ VEYA BEYANDA BULUNMAYIZ VE (1) İÇERİK VE MATERYALLERİN HERHANGİ BİR HATASI, HATASI VEYA YANLIŞLIĞI, (2) SİTEYE ERİŞİMİNİZDEN VE SITEYI KULLANIMINIZDAN KAYNAKLANAN HERHANGİ BİR NITELIKTE KİŞİSEL YARALANMA VEYA MÜLK HASARI İÇİN HİÇBİR YÜKÜMLÜLÜK VEYA SORUMLULUK KABUL ETMEYECEĞİZ, (3) GÜVENLI SUNUCULARIMIZA VE/VEYA BUNLARDA SAKLANAN HERHANGI BIR VEYA TÜM KIŞISEL BILGILERE VE/VEYA FINANSAL BILGILERE YETKISIZ ERIŞIM VEYA BUNLARIN KULLANIMI, (4) SITEYE VEYA SITEDEN ILETIMIN KESINTIYE UĞRAMASI VEYA DURDURULMASI, (5) HERHANGI BIR ÜÇÜNCÜ TARAFÇA SITEYE VEYA SITE ARACILIĞIYLA ILETILEBILECEK HERHANGI BIR HATA, VIRÜS, TRUVA ATI VEYA BENZERI, VE/VEYA (6) HERHANGİ BİR İÇERİK VE MATERYALDEKİ HERHANGİ BİR HATA VEYA İHMAL VEYA SİTE ARACILIĞIYLA YAYINLANAN, İLETILEN VEYA BAŞKA BİR ŞEKİLDE KULLANIMA SUNULAN HERHANGİ BİR İÇERİĞİN KULLANIMI SONUCUNDA ORTAYA ÇIKAN HERHANGİ BİR KAYIP VEYA HASAR. SİTE, HERHANGİ BİR KÖPRÜ BAĞLANTILI WEB SİTESİ VEYA HERHANGİ BİR BANNER VEYA DİĞER REKLAMDA YER ALAN HERHANGİ BİR WEB SİTESİ VEYA MOBİL UYGULAMA ARACILIĞIYLA ÜÇÜNCÜ BİR KİŞİ TARAFINDAN REKLAMI YAPILAN VEYA SUNULAN HİÇBİR ÜRÜN VEYA HİZMET İÇİN GARANTİ VERMEMEKTEYİZ, ONAYLAMAYACAĞIZ, GARANTİ ETMEMEKTEYİZ VEYA SORUMLULUK KABUL ETMEMEKTEYİZ VE SİZİN İLE HERHANGI BIR ÜÇÜNCÜ TARAF ÜRÜN VEYA HİZMET SAĞLAYICISI ARASINDAKİ HERHANGİ BİR İŞLEMİN TARAFI OLMAYACAĞIZ VEYA HİÇBİR ŞEKİLDE İZLEMESİNDEN SORUMLU OLMAYACAĞIZ. HERHANGI BIR ORTAMDA VEYA HERHANGI BIR ORTAMDA BIR ÜRÜN VEYA HIZMETIN SATIN ALINMASINDA OLDUĞU GIBI, EN IYI KARARINIZI KULLANMALI VE UYGUN OLDUĞUNDA DIKKATLI OLMALISINIZ.

 1. SORUMLULUK SINIRLAMALARI

HİÇBİR DURUMDA BİZ VEYA YÖNETİCİLERİMİZ, ÇALIŞANLARIMIZ VEYA TEMSİLCİLERİMİZ, SİTEYİ KULLANMANIZDAN KAYNAKLANAN KAR KAYBI, GELİR KAYBI, VERİ KAYBI VEYA DİĞER ZARARLAR DAHİL OLMAK ÜZERE HİÇBİR DOĞRUDAN, DOLAYLI, NETİCEDE OLUŞAN, ÖRNEK TEŞKİL EDİCİ, ARIZİ, ÖZEL VEYA CEZAI ZARARLARDAN SİZE VEYA ÜÇÜNCÜ TARAFLARA KARŞI SORUMLU OLMAYACAĞIZ, BU TÜR ZARARLARIN OLASILIĞI KONUSUNDA BILGILENDIRILMIŞ OLSAK BILE.

 1. TAZMİNAT

Bağlı kuruluşlarımız, bağlı kuruluşlarımız ve ilgili tüm yetkililerimiz, temsilcilerimiz, ortaklarımız ve çalışanlarımız da dahil olmak üzere bizi, aşağıdakilerden kaynaklanan veya bunlardan kaynaklanan makul avukatlık ücretleri ve masrafları da dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafça yapılan herhangi bir kayıp, hasar, sorumluluk, talep veya talebe karşı savunmayı, tazmin etmeyi ve zarar görmemesini sağlamayı kabul edersiniz: (1) Sitenin kullanımı; (2) bu Kullanım Koşullarının ihlali; (3) bu Kullanım Koşullarında belirtilen beyan ve garantilerinizin ihlali; (4) fikri mülkiyet hakları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere üçüncü bir tarafın haklarını ihlal etmeniz; veya (5) Site aracılığıyla bağlandığınız Sitenin diğer herhangi bir kullanıcısına karşı açık bir şekilde zararlı herhangi bir eylem. Yukarıdakilere bakılmaksızın, masrafları size ait olmak üzere, bizi tazmin etmeniz gereken herhangi bir konunun münhasır savunmasını ve kontrolünü üstlenme hakkımızı saklı tutarız ve masrafları size ait olmak üzere, bu tür iddiaları savunmamızla işbirliği yapmayı kabul edersiniz. Bu tazminata tabi olan bu tür herhangi bir iddia, eylem veya işlemden haberdar olduktan sonra sizi bilgilendirmek için makul çabayı göstereceğiz.

 1. KULLANICI BİLGİSİ

Sitenin performansını yönetmek amacıyla Siteye ilettiğiniz belirli verilerin yanı sıra Siteyi kullanımınızla ilgili verileri de saklayacağız. Verilerin düzenli olarak rutin olarak yedeklenmesini gerçekleştirmemize rağmen, ilettiğiniz veya Siteyi kullanarak gerçekleştirdiğiniz herhangi bir faaliyetle ilgili tüm verilerden yalnızca siz sorumlusunuz. Bu tür verilerin herhangi bir şekilde kaybolması veya bozulması için size karşı hiçbir yükümlülüğümüz olmayacağını kabul edersiniz ve bu tür verilerin bu tür bir kaybından veya bozulmasından kaynaklanan bize karşı herhangi bir dava hakkından feragat edersiniz.

 1. ELEKTRONIK İLETİŞİM, İŞLEMLER VE İMZALAR

Siteyi ziyaret etmek, bize e-posta göndermek ve çevrimiçi formları doldurmak elektronik iletişimi oluşturur. Elektronik iletişimleri almayı kabul edersiniz ve size elektronik olarak, e-posta yoluyla ve Sitede sağladığımız tüm sözleşmelerin, bildirimlerin, açıklamaların ve diğer iletişimlerin, bu tür iletişimlerin yazılı olması için herhangi bir yasal gerekliliği karşıladığını kabul edersiniz. İŞBU BELGEYLE ELEKTRONIK IMZALARIN, SÖZLEŞMELERIN, SIPARIŞLERIN VE DIĞER KAYITLARIN KULLANIMINI VE TARAFIMIZDAN VEYA SITE ARACILIĞIYLA BAŞLATILAN VEYA TAMAMLANAN IŞLEMLERIN BILDIRIMLERININ, POLITIKALARININ VE KAYITLARININ ELEKTRONIK OLARAK TESLIM EDILMESINI KABUL EDERSINIZ. İşbu belgeyle, herhangi bir yargı alanındaki herhangi bir tüzük, yönetmelik, kural, yönetmelik veya diğer yasalar uyarınca, orijinal bir imza veya elektronik olmayan kayıtların teslim edilmesini veya saklanmasını veya elektronik araçlar dışında herhangi bir yolla ödemelerden veya kredi verilmesinden veya kredilerin verilmesini gerektiren herhangi bir hak veya gereklilikten feragat edersiniz.

 1. CALIFORNIA KULLANICILARI

Bizimle ilgili herhangi bir şikayetiniz tatmin edici bir şekilde çözülmezse, Kaliforniya Tüketici İşleri Bakanlığı Tüketici Hizmetleri Bölümü Şikayet Yardım Birimi ile 1625 North Market Blvd., Suite N 112, Sacramento, California 95834 numaralı telefondan yazılı olarak veya (800) 952-5210 veya (916) 445-1254.</p numaralı telefonlardan iletişime geçebilirsiniz>

 1. ÇEŞİTLİ

Bu Kullanım Koşulları ve tarafımızdan Sitede veya Siteyle ilgili olarak yayınlanan tüm politikalar veya çalışma kuralları, sizinle aramızdaki anlaşmanın ve anlayışın tamamını oluşturur. Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hakkını veya hükmünü kullanmamamız veya uygulamamamız, bu hak veya hükümden feragat ettiğimiz anlamına gelmez. Bu Kullanım Koşulları, yasaların izin verdiği en geniş ölçüde çalışır. Haklarımızın ve yükümlülüklerimizin herhangi birini veya tamamını herhangi bir zamanda başkalarına devredebiliriz. Makul kontrolümüz dışındaki herhangi bir nedenden kaynaklanan herhangi bir kayıp, hasar, gecikme veya eylemsizlikten sorumlu veya yükümlü olmayacağız. Bu Kullanım Koşullarının herhangi bir hükmünün veya bir hükmünün bir kısmının yasadışı, geçersiz veya uygulanamaz olduğu belirlenirse, söz konusu hüküm veya hükmün bir kısmı bu Kullanım Koşullarından ayrılabilir olarak kabul edilir ve kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez. Bu Kullanım Koşulları veya Sitenin kullanımı sonucunda sizinle aramızda oluşturulan hiçbir ortak girişim, ortaklık, istihdam veya acentelik ilişkisi yoktur. Bu Kullanım Koşullarının, taslaklarını hazırlamış olmanız nedeniyle aleyhimize yorumlanmayacağını kabul edersiniz. İşbu belgeyle, bu Kullanım Koşullarının elektronik biçimine ve bu Kullanım Koşullarını yerine getirmek için taraflarca imzalanmamasına dayanan tüm savunmalardan feragat edersiniz.

 1. BİZE ULAŞIN

Site ile ilgili bir şikayeti çözmek veya Sitenin kullanımıyla ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin:

Bimser Yazılım Ticaret Anonim Şirketi

Yeniköy Merkez Mah. Vatan Cad. KOÜ Teknopark No: 83/A-6
KOCAELİ, Başiskele 41275
Türkiye
Telefon: +90 262 341 43 14
info@bimser.com

CSP
QDMS
eBA
BEAM
Ensemble
QGRC