Sorunlarınızı En Hızlı Şekilde Çözüme Kavuşturalım!
Çözüm Ara

Elektrik Elektronik Sektöründe Dijital Dönüşüm

Elektrik Elektronik Sektöründe Dijital Dönüşüm

Elektrik Elektronik Sektöründe Dijital Dönüşüm

Dijital Dönüşüm Yolculuğunda Bir Sonraki Adımı Atmak
Dijitalleşme artık kuruluşlar için bir seçenek değil, dijital dünyada hayatta kalmak için bir ön şarttır. Dijital dönüşüm işletmelere daha verimli olma, kaliteyi geliştirme, daha hızlı ölçeklendirme, rekabet avantajı sağlama ve yeni müşteriler kazanma fırsatları sunuyor.

Trendi Yakalamak
Dünya her geçen gün gelişiyor ve trendler değişiyor.Fikir birliğimiz, dünyamız daha çok bağlantı kurdukça, bağlı cihazlardan büyük miktarda veri ürettiğimiz olduğu yönündeydi.İşte buradaki asıl zorluk, bu verilerden gerçek değer yaratmak oldu.

Uzmanlar günümüz trendlerini büyük veri ve analitik,nesnelerin internet,mobilite,makine öğrenmesi, sensörler, 3D yazıcılar,bulut bilişim, uygulamalar, artırılmış gerçeklik, sanal gerçeklik, yapay zeka ve tabii ki daha iyi siber güvenlik rolleri olarak sıraladılar.

Bu yolculukla şirketlerin “planlama” kavramını farklı bakış açısı ile yeniden ele almaları gerekiyor. Y jenerasyonu ile birlikte uzun vadeli kariyer planlama, işte anlam arayışı,şirketlere mentorlük desteği, iş-özel hayat dengesi, açık sosyal ağlar gibi konular başı çekmektedir.

Nihai ürün için teknoloji ile birlikte “çözüm için teknoloji” mottosunu kaçınılmaz bir durum olmuştur.

Dönüşümsel İş Modelini Oluşturma

İş modeli kuruluşların pazara ve müşterilere yarattığı değer yapısını gösterir.Kişiselleştirme,Kapalı Döngü Süreç,Varlık Paylaşımı,İş Birlikçi Ekosistem,Kullanıcı Bazlı Fiyatlandırma,Çevik ve Esnek Organizasyonel Yapı özelliklerinden 3 tanesini karşılayan bir iş modeli var ise dönüşümsel iş modelinden bahsedebiliriz.

Operasyonel sistemlerin birbirleri ile yatayda (Üretici –Tedarikçi optimizasyonu vb.) ve dikeyde (ERP-Scada,MES PLM,PLC vb.) yapılacak tüm entegrasyonlar sistem verimliliği için en yüksek performansı sağlayabilir.

İhtiyacı Gidermek

Bimser ile İş Süreçleri Yönetimi ve Optimizasyonu,Satın alma ve Stok yönetimi, Denetim Yönetimi, Finans & Muhasebe Süreçleri, Proje Sistemleri , Servis Sistemler, Demirbaş Yönetimi , İnsan Kaynakları , İhale Teklif Hazırlık  Süreç Modelleme ve Performans Yönetimi gibi birçok operasyonel sistemi kolaylıkla yönetebilir hale gelebiliyoruz.

Taşın Altına Başını Koymak

Önemli olan taşın altına elini koyan bir paydaşın olduğunda senin elini değil başını koymandır fikrini koruduğumuz Global Düzeyde Güçlü ve Kaliteli Çözümleri Yerel Esneklik ve Çeviklikte Sunan Bir Çözüm Şirketi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayımlanmayacaktır.Zorunlu alanlar * ile gösterilmiştir.

CSP
QDMS
eBA
BEAM
Ensemble
QGRC