Sorunlarınızı En Hızlı Şekilde Çözüme Kavuşturalım!
Çözüm Ara

Kural Motorları ile Low Code

Kural Motorları ile Low Code

Kural Motorları ile Low Code

Operasyonel iş akışlarını tek platform çatısı altında toplamak hem kurumsal hafızayı oluşturmak hem de çalışan konforunu artırmak, veri yönetilebilirliliği sağlamak, performansı artırmak, zaman kaybını azaltmak, operasyonun kendisine odaklanmak gibi bir çok etkili sebepten ötürü hayati önem taşımaktadır. Bu durum iş akışlarının uç kullanıcılara dokunduğu bölümdür.

Bu durumun bir de geliştiriciler boyutu bulunuyor. Uç kullanıcıların konforu artırılırken geliştirme yapan, iş akışı, form, rapor tasarlayan kişiler unutulmamalıdır. Synergy’ de bulunan “Kural Motorları” ile “Low Code” yeteneği geliştiricilere bu kolaylığı sağlamak amacıyla oluşturuldu. Form ya da akış kurallarının hızlı tasarlanabilmesi için kod blokları yerine kural motoru arayüzü aracılığı ile; form üzerindeki bir alanın zorunluluğu/belli koşullara göre zorunluluğu, belli kurallara göre validasyon işlemleri, görünür/görünmez veya edit edilebilir/edilemez olması, kuralların form açma/kaydetme/onaylama sırasında mı işletileceği, onay yetki kontrolleri gibi bir çok kural kodsuz işletilebilir.

İşte bu durum uç kullanıcılarda olduğu gibi geliştirici açısından da zaman kaybını azaltıp, iş akışlarının daha kolay ve hızlı yönetilebilir olması ile operasyonel iş akışlarında As-is’ den To-be’ ye yolcuğun sorunsuz ilerlemesini sağlayacaktır.

Yorum Yap

E-Posta adresiniz yayımlanmayacaktır.Zorunlu alanlar * ile gösterilmiştir.

CSP
QDMS
eBA
BEAM
Ensemble
QGRC