Sorunlarınızı En Hızlı Şekilde Çözüme Kavuşturalım!
Çözüm Ara

Partner Portal

BİMSER EKOSİSTEMİ

Bimser olarak oluşturduğumuz ekosistemle beraber müşterilerimize Dijital Dönüşümlerini sağlayan bütünsel çözümler sunuyoruz. Bimser ekosisteminde Çözüm Ortakları’mızın iş modeline uygun alternatif çalışma metotları bulunmaktadır.

Size uygun modelde ekosistemimizde yer alarak, hızla genişleyen ve küreselleşen Bimser ekosistemine katılmak çözüm ortaklarımıza geniş bir iş alanı oluşturabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

Çözüm Ortağı Olmanın Avantajları

Yazılım, hizmetler ve destek için tekrar eden gelir fırsatları
Kendi alanlarında güçlü ve rekabetçi çözümler
Yaygın ürün kullanımı ve referanslar
Ücretsiz satış ve ürün eğitimleri
Satış takibi ve yönetimi için Çözüm Ortakları Portalı
Satış sürecinde etkin destek
Pazarlama destekleri
Bimser ürünleri üzerinden sektör ya da süreç odaklı çözüm geliştirerek niş pazarınızı oluşturma olanağı

Çözüm Ortaklığı Modeli

Image

Çözüm Ortağı Tipleri

VAR Value Added Reseller
(Katma Degerli Satıcı)

Yetkili Satıcı olan çözüm ortaklarımız, ürün/çözüm bilgisine sahip olup tamamen müşterilerimizin ihtiyacına uygun çözümler sunmayı hedeflemektedirler. Ürün konumlandırarak yaptıkları satışlardan gelir elde ederler. Yaptıkları satışlarda Bimser uzman kadrosu ile projeler gerçekleştirirler. Yaptıkları çalışmalarda bölge, sektör ya da müşteri ölçeği açısından herhangi bir kısıt olmadan aksiyon alabilirler.

ISV & Solution Partner
(ISV Çözüm Ortaklıgı)

Bu kategorideki Çözüm Ortaklarımız kendi geliştirmiş oldukları ERP, CRM vb. ürünlere gömülü ve/veya entegre şekilde Bimser ürünleri sunmaktadır. Bu entegrasyon ile Çözüm Ortaklarımız, Bimser’in kendi alanlarında derinleşmiş ürünleri ile bütünsel çözümler saglayarak, kendi pazarlarında daha rekabetçi bir noktaya gelmektedir.

Systems Integrator
(Sistem Entegratörleri)

Sistem Entegratörleri farklı çözümleri bir araya getirerek müşteriler için uçtan uca çözüm sunabilme kapasitesine sahiptirler. Doğru ürünleri konumlandırarak yaptıkları müşterilerin ihtiyaç duyduğu çözümleri oluştururlar. Sistem Entegratörleri müşterilerimizle ilk temas aşamasından başlayıp, satışın gerçekleştirilmesi, akredite edilmiş uzman kadrolarıyla proje implementasyonun gerçeklestirilmesi ve 1. Seviye desteğin verilmesine kadar tüm süreci, sahip oldukları ürün/çözüm bilgisi ve deneyim ile sunmaktadırlar.

Strategic Alliances
(Statejik İşbirlikleri)

Çözüm Ortağı karakteristiğinde olmayan, stratejik anlaşmalar yapılan çok büyük Firmaları ifade eder. Ör: Microsoft.

Partner Ara

  Çözüm Ortağı Başvuru Formu

   • Şirket Bilgileri

   • Kullanıcı Bilgileri

   • Başvuru

   CSP
   QDMS
   eBA
   BEAM
   Ensemble
   QGRC