Sorunlarınızı En Hızlı Şekilde Çözüme Kavuşturalım!

Bir Bağımlılıkla Mücadele Merkezi Beam Projemsi

BİMSER ÇÖZÜM

Bir Bağımlılıkla Mücadele Merkezi Beam Projemsi

Bir Bağımlılıkla Mücadele Merkezi Beam Projemsi

Bağımlılıkla Mücadele sektöründe uğraş veren Y. Toplum Kuruluşu Beam ürünümüzü tercih etmiştir.

Proje satın alma süreçleri ve birden fazla lokasyonda bulunan varlıkların takip edilmesi, sayılması olarak değerlendirildi.

Image link

Çözüm BEAM

Satın alma süreçlerinde, satın alma yapan personellerin performansını ve iş takibini yapmakta zorlanıyorlardı. Birden fazla uygulamaya kayıt girmekte zorlanan personelin ve yöneticilerin en büyük problemi aynı işi tekrar tekrar yapmaktı.

Proje kapsamında, eBA form üzerinden başlatılan SAT(satın alma talebi) süreci entegrasyon ile BEAM uygulamasına alındı. SAT’a ait olan teklifler BEAM üzerinden toplanarak, tekliflerin değerlendirilip onay verilmesi için eBA’ya gönderilir, eBA’da onay verilen teklif için BEAM üzerinde sipariş verilir ve sipariş verildiğinde ERP sisteminde fatura girişi için kayıt oluşturulur. Her onay için bilgilendirme mailleri gönderilir. Tüm lokasyonların varlıkları saydırılarak ve barkodlanarak BEAM sistemine aktarıldı.

Kazanımlar

Satın alma personelleri birden fazla uygulamaya veri girmek zorunda kalmadılar. Yapılan entegrasyonlar sayesinde veri girmeye harcanan efor ortadan kaldırıldı. Varlıkların sayılması sağlanarak kurumun tüm envanterinin çıkarılması sağlandı.

Image link
CSP
QDMS
eBA
BEAM
Ensemble