Sorunlarınızı En Hızlı Şekilde Çözüme Kavuşturalım!

Bir Yüzey İşlem Şirketi QDMS Projesi

BİMSER ÇÖZÜM

Bir Yüzey İşlem Şirketi QDMS Projesi

Bir Yüzey İşlem Şirketi QDMS Projesi

Yüzey işlem sektöründe hizmet veren K.M.M. firması QDMS ürünümüzü tercih etmiştir.

Türkiye’de yüzey işlem sektörünün öncüsü olarak 1993 yılında kuruldu. 2014 yılında dünyanın yüzey işlem çözümlerinde en büyük firmalarından birinin bünyesine katılan firma, yüzey işlem konusunda sunduğu teknoloji ve çözümlerle hayatı daha kolay ve keyifli hale getirme gayreti içerisinde çalışmalarını sürdürüyor. Müşterinin Dokümanlarının dijital ortamda takip edilmesi, güncelliğinin korunması ve görev yönetiminin sağlanarak ilgili kişilere yönlendirilen işlerin takibini kolay bir şekilde yapabilmek şeklinde talepleri mevcuttu.

Image link

Çözüm QDMS

Doküman Modülü: Departman kategorilerine göre klasör yapıları oluşturularak ilgili onay, ön kontrol, kontrol yetkilendirmeleri, dağıtım gerçekleştirilecek kullanıcılar ve görme/doküman hazırlama-revizyon/iptal talebi/eski revizyonları görebilme yetkilendirmeleri departmanlarda yer alan ilgililer için ayarlanmıştır.

Aksiyon Yönetimi Modülü: Talep ettikleri onay mekanizması için akışlar hazır hale getirilerek takip etmek istedikleri aksiyon kaynak ve tipleri tanımlanıp, ana aksiyon planları içerisinde aksiyon kalemlerinin planlanarak kişilere görev şeklinde düşürülmesi sağlanmıştır.

Kazanımlar

En büyük kazanım olarak dokümanların sistem üzerinden düzenli takip edilmesi ve standartlaştırılması sağlanmıştır. Ayrıca aksiyon yönetimi sistemde kurgulanarak daha verimli takibi ve analizi sağlanmıştır.

Image link
CSP
QDMS
eBA
BEAM
Ensemble